Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberBitci Racing (Brace) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Bitci Racing (Brace) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Türkiye’nin ilk blockchain ağına sahip firması Bitci yeni bir tokeni kullanıcılarına sundu . Listelenme anında 5x ‘e kadar yükseliş yakalayan Brace kullanıcılar için merak konusu ! Bitci Racing (Brace) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi Brace Coin Satın Al ! 

Bitci Racing (Brace) Coin Nedir ?

Bitci Racing Token, Bitci Teknoloji Anonim Şirketi’nin Bitci Racing (birlikte “Taraflar”) ile imzalamış olduğu Bitci Racing Token Üretim ve İş Birliği Sözleşmesi uyarınca Bitcichain üzerinde geliştirdiği bir kripto varlıktır.

Kripto varlıklar, dağıtık defter teknolojisi veya benzer bir teknoloji kullanılarak oluşturulup dijital ağlar üzerinden dağıtımı yapılan, ancak itibari para, kaydi para, elektronik para, ödeme aracı, menkul kıymet veya diğer sermaye piyasası aracı olarak nitelendirilmeyen gayri maddi varlıkları ifade etmektedir.

Bu White paper ile, potansiyel katılımcılara Bitci Racing tarafından Bitcichain ağında oluşturulmuş Bitci Racing Token’ı (“BRACE”) ilişkin birtakım bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır.

BRACE, Bitci Racing Takımının resmi token’ıdır.

Bitci Racing (Brace) Coin Nasıl Alınır ?

Brace Token , Bitci borsasında listelenmektedir .

  • BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Bitci Racing (Brace) Yorum , Geleceği !

Bitci borsası düşen fan tokenlerin ardından son zamanlarda ciddi yükseliş yakalayan fan token arzları gerçekleştiriyor . Fakat kısa sürede bir altcoin için yorum yapmak doğru olmaz . Kripto varlıklar çok değişkendir .

Yeni Çıkan Coinleri Şimdi Keşfet !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler