Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberWoozoo Music (WZM) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Woozoo Music (WZM) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Gateio borsası yeni bir Startup duyurdu ! Kullanıcıları heyecanlandıran duyuru sonrası herkes WZM Coini merak ediyor . Peki tam olarak , Woozoo Music (WZM) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi WZM Coin Al ve Sat !

WZM Coin Nedir ?

WZM Coin , Woozoo Music platformunun ana simgesi ve kripto varlığıdır . Platform içinde ürün , bilet , hizmet alım-satımı ve piyasada ticarete açıktır .

Woozoo Music Nedir ?

WOOZOO MUSIC, sanal dünyadaki (VR) ve gerçek dünyadaki müzik, şarkıcılar ve fandomlar için bir projedir ve dünya çapındaki devasa müzik pazarında başarılı bir iş yürütürler. Dünyanın her yerinden ünlü sanatçılar müzik içeriği yaratırlar. WZM, NFT coinleri ile yayınlayın ve telif hakları verin.

Şu anda, WZM sahipleri müziğin telif hakkına sahip olabilir, ticaretini yapabilir ve gelir elde edebilir. Ayrıca, sahipleri WZM coinleriyle konser biletleri ve ürünleri satın alabilir, hayran toplantılarına katılabilir, oy kullanabilir yeni sanatçılar için ve albüm prodüksiyonuna katılın. Gerçek dünyada halihazırda karşılanabilen tüm WZM ekoları, gelecekte WZM metaverse dünyası aracılığıyla buluşabilecek. müzik, müzik endüstrisine yatırım yapmak,müziğin ve token eco’nun erdemli döngü yapısına katkıda bulunur.

WZM Coin Nasıl Alınır ?

  • WZM Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Woozoo Music (WZM) Coin Yorum , Geleceği !

5 Milyar toplam arza sahip altcoin yaklaşık 6-9 ay civarında kripto para piyasasında yer almakta . Bu dönem içerisinde 2 borsada yer altcoin dolaşan arzı bildirilmiyor . Bu nedenden dolayı tam verileri olgunlaşmamıştır . Veriler güncellenecektir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler