Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberThundercore (TT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Thundercore (TT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kucoin borsasında yer alan Thundercore kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda. Mobil eğlence devrimi ThunderCore’da başlıyor. Peki tam olarak, Thundercore (TT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Thundercore (TT) Coin Nedir?

ThunderCore, vizyon sahibi geliştiricilerin mobil deneyimlerde mümkün olanın sınırlarını zorlamasını sağlayan güçlü bir blok zinciri ve gelişen ekosistemdir.

ThunderCore, kendi yerel para birimi Thunder Token ile güvenli, yüksek performanslı, EVM uyumlu bir genel blok zinciridir. Şirket, 2017 yılında Silikon Vadisi’nde Chris Wang ve bu alandaki en iyi araştırmacılar ve mühendisler tarafından kuruldu. PaLa adı verilen ölçeklenebilirlik “üçleme”sinin üstesinden gelen çığır açan bir konsensüs protokolü ile ThunderCore ağı, 4.000+ TPS, saniyeden kısa onay süreleri ve bir dolardan daha az maliyetli (<0.00001$) düşük gaz ücretleri sunarak, merkezi olmayan uygulamalar sağlar.

Açıkçası, ThunderCore DApp’ler her hafta oyun ve kumar kategorisi çizelgelerine hükmediyor, DApp’lerin platformda ölçeklendirmesinin ne kadar kolay olduğunun gerçek bir kanıtı. ThunderCore ayrıca birlikte çalışabilirliğe öncelik verir, çünkü diğer blok zincirlerindeki (örn. Kullanılabilirlik zorluklarını çözerek ve yeni bir güvenilirlik ve güvenlik standardı belirleyerek ThunderCore, blok zinciri teknolojisine geniş çapta adaptasyon sağlama çabalarına öncülük ediyor. Şu anda, 18’den fazla ülkeye yayılan uluslararası bir kullanıcı tabanı ile ThunderCore, ağında 4 milyondan fazla toplam adres ve 180 milyon işlem topladı.

TT Coin Teknik Veriler

TT Coin , Thundercore platformunun temel simgesidir.

Thundercore (TT)
Veriler
Dolaşan Arz
9.514.061.657 TT
Toplam Arz
10.000.000.000 TT
Maksimum Arz 
10.000.000.000 TT
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$0.04028 / $0.002613

Thundercore (TT) Coin Nasıl Alınır?

TT Coin satın alma işlemleriniz için halkın borsası Kucoin’i tercih edebilirsiniz . . Eğer Kucoin borsasında kaydınız yoksa Buradan kaydınızı başlatabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler