Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKucoin 'de Yer Alan Sperax (SPA) Coin 3x Yaptı !

Kucoin ‘de Yer Alan Sperax (SPA) Coin 3x Yaptı !

Kucoin borsasında yer alan Sperax Coin ilginç bir şekilde 3 gün içerisinde fiyatını 3’e katlamayı başardı ! Peki tam olarak , Sperax (SPA) Coin nedir , nasıl alınır ?

Kucoin ‘de Yer Alan Sperax (SPA) Coin 3x Yaptı !

Sperax Coin ayın 14 gecesinden itibaren bir yükseliş trendine girdi . Yaklaşık 3 gün önce 0.005$ fiyat seviyesinden işlem gören altcoin makale tarihi itibariyle fiyatını yaklaşık olarak 3 katına çıkarmayı başardı . Makale tarihiyle SPA Coin 0.15 seviyesinden işlem görüyor .

sperax nedir

Kripto piyasasının durgun geçtiği şu dönemde bu denli bir yükseliş yakalayan Sperax kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Peki , Sperax (SPA) Coin nedir , nasıl alınır ?

Sparex Nedir ?

Sperax, L1 ve L2 blok zincirleri arasında erişime sahip DeFi ürünleri oluşturmaya odaklanır. Sperax tokenini (SPA) özünde bulunduran Sperax, ilk Otomatik Verim stabil coini USD’yi üretti. 2020’de piyasaya sürülen Sperax’ın merkezi NYC’dedir. Ekip, bir Sperax Layer 1 blok zinciri tasarladıktan sonra, otomatik getiri sağlayan ilk stabilcoini oluşturmaya geçti: Sperax USD (USD).

Aralık 2021’de Sperax, L2 Arbitrum’da ABD Doları yayınladı. Zincir üzerinde bulunan USD’ler teminatla ve algoritmik olarak protokolün 1 USD’lik USD’yi kullanırken 1 USD değerinde SPA basabilme yeteneğiyle desteklenir. USD’ler, algoritmik stabilcoinlerin ölçeklenebilirlik faydalarını teminatlı stabilcoinlerin istikrar faydalarıyla birleştirir.

Sperax’ın yol haritası, USD’ye dayalı tam yığın bir DeFi ekosistemi oluşturmaktır. USD ekosistemi organik ve ortaklık büyümesiyle genişledikçe ekip, şirketin başlangıç ​​aşamasında tasarlanan L1’i canlandırmayı planlıyor.

Sperax, Polychain Capital, Jump Trading, Alameda Research, Amber Group ve DJ Steve Aoki tarafından desteklenmektedir.

Spa Coin Nedir ?

SPA, Sperax ekosistemi için değer tahakkuk ve yönetim tokenidir . Sperax protokolü bir çift token sistemi sunar . Çift token sistemi, bir sabit para Sperax USD (USD) ve bir yönetişim token SPA’sını ifade eder. SPA, öncelikle Sperax USD’yi basmak için kullanılır. SPA ayrıca oylama amaçları, işlem ücretleri vb. için de kullanılır. SPA, Sperax ağının yerel para birimidir ve kullanıcıların ağ işlemleri için ödeme yapmasına olanak tanır. Sperax, başlangıçta Ethereum üzerinde ERC-20’ler olarak SPA belirteçleri yayınladı.

Sperax (SPA) Coin Nasıl Alınır ?

Sperax coin alım satım işlemlerinizi için halkın borsası olarak nitelendirilen KuCoin borsasında yapabilirsiniz . Eğer Kucoin borsasında kaydınız yoksa Buradan kaydınızı başlatabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler