Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKuCoin Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

KuCoin Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Kripto varlıklarınızı SIFIR komisyon ve Tek Tıkla Satın yada Alın ! Kulağa hoş geliyor değil mi ? Halkın kripto para borsası Kucoin ‘de Spot işlem sırası beklemeden , hızlı ve komisyonsuz bir şekilde kripto varlıklarınızı dönüştürün . İşte karşınızda Kucoin Dönüştürücü ! 

kucoin dönüştürme

Kucoin Nedir ?

Eylül 2017’de başlatılan KuCoin, operasyon merkezi Seyşeller’de bulunan Global bir kripto borsasıdır. Kucoin binlerce kripto para borsası arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır . 20 dil seçeneğine sahip kripto para borsasında kripto ekosisteminde yer alması gereken her bir eşsiz ürün ve hizmet sizleri bekliyor .

Kapsayıcılığa ve toplumların erişimine odaklanan, kullanıcı merkezli bir platform olarak KuCoin, 700’den fazla dijital varlık sunmaktadır. Şu anda 207 ülkede ve bölgede 20 milyon kullanıcısına; spot alım satım, marjin alım satım, P2P fiat işlemleri, vadeli işlemler, hisse senedi ve borç verme sağlar. 2022’de KuCoin, Seri B öncesinde 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı, A Turu ile birlikte toplam yatırımları 170 milyon dolara çıktı. Şirket toplam değeri, 10 milyar dolara ulaştı.

KuCoin Dönüştürücü Nedir ?

Kripto para almanın ve satmanın en kolay yolu Kucoin Dönüştürme hizmeti le tanışın . Kucoin Dönüştürücü belirli kripto varlıkların 0 komisyon , kilitli fiyat ve tek tıkla gerçekleşmesine olanak sağlayan eşsiz Kucoin borsasının hizmeti ve ürünüdür . Web sitesi ve Mobil Uygulama üzerinden çok kısa bir sürede en popüler kripto varlıkları anında dönüştürebilirsiniz . Kucoin Dönüştürme avantajları ;

● Sıkı slipaj
● 0 işlem ücreti
● Hızlı yürütme

Dönüştürücü Hakkında Merak Edilenler

Aklınıza takılabilecek popüler sorularınızın cevabı aşağı kısımda yer almaktadır . Kucoin dönüştürücü hakkında işte merak edilenler ;

Kucoin Dönüştürücü İşlem Komisyonu Alır Mı ?

 • KuCoin, Dönüştürme için 0 komisyon alır. Piyasa oynaklığı nedeniyle, dönüştürme fiyatında yer alan fark, KuCoin’in fiyatınızı kısa bir süre için kilitlemesini sağlar. Bu nedenle dönüşüm için gösterilen kripto miktarı, dönüşüm tamamlandığında alacağınız gerçek miktar olacaktır.

Spot İşlem Yerine Neden Dönüştürücü Kullanmalıyım ?

 • Spot piyasada sıkıcı işlemlere girmeye veya komisyon yapısını tam olarak anlamaya gerek yok. Dönüştürmeyle kripto dönüşümleri bir tıklamayla gerçekleştirilebilir. Gizli ücret yoktur. Ne görünüyorsa o alınır.

Kucoin Dönüştürücüde Kısıtlama Var Mı ?

 • Kucoin dönüştürücü , Spot işleme kıyasla daha az token dönüştürmeye sahiptir . Desteklenen kripto varlık sayısı zamanla artacaktır. Ayrıca işlemler, tutar alanında gösterilen belirli tutarlarla maksimum ve minimum sınırlamalarına sahiptir.

İşlemler Nerede Tamamlanır ?

 • Sadece Ana Hesabınızı, Spot Hesabınızı veya dönüştürme için hem Ana hem de Spot Hesaplarınızı kullanma seçeneğine sahipsiniz. Dönüştürme tamamlandıktan sonra, kapatılan kripto, Spot Hesabınıza yatırılacaktır.

Hangi Coinler Destekleniyor ?

 • Dönüştürme desteklenen coinler ;Cardano (ADA) , Apecoin (APE) , Cosmos (ATOM) , Avalanche (AVAX) , Binance Native Token (BNB) , Bitcoin (BTC) , Dogecoin (DOGE) , Polkadot (DOT) , Ethereum (ETH) , Fantom (FTM) , Stepn (GMT) , JasmynCoin (JASMY) , KuCoin Token (KCS) , Kadena (KDA) , ChainLink (LINK) , Terra (LUNA) , Polygon (MATIC) , Near Protocol (NEAR) , Harmony (ONE) , Shiba Inu (SHIB) , Solana (SOL) , Tron (TRX) , USD Coin (USDC) , Decentralized USD (USDD) , Tether (USDT) , Verasity (VRA) , Ripple (XRP) .

Şimdi Halkın Borsasındaki yerinizi alın en popüler kripto varlıkları 0 komisyonla dönüştürün . Mobil ve Site üzerinden Dönüştürücüyü kullanmak için rehber adımları takip edebilirsiniz !

Mobil Cihazlarda Kucoin Dönüştürme Rehberi

 • Uygulama ana sayfasında Daha Fazla yazısına tıklayın . Açılan sayfada Alım Satım kısmında yer alan Dönüştürme sekmesine tıklayın .

coin dönüştürme

 • Daha sonra aşağıdaki görseldeki gibi alanla karşılaşacaksınız . Satmak istediğiniz ve almak istediğiniz varlıkları seçebilirsiniz . Kucoin Dönüştürme kısmında yer alan coinler üst kısımda belirtilmiştir .

 • Tüm seçimleri yaptıktan sonra İşlemi Yap seçeneğini tıklayınız . İşleminiz 0 Komisyon , Anlık Kilitli Fiyat ve Tek Tıkla Hızlı bir şekilde gerçekleşecektir .

Web Sürümlerde Kucoin Dönüştürme Rehberi

 • Kucoin web sitesini açın . Hesap bilgilerinizle borsaya giriş yapın . Daha sonra Alım Satım açılır menüsünde yer alan Dönüştürme yazısına tıklayın .

kucoin usdt dönüştürme

 • Dönüştürme kısmına giriş yaptıktan sonra , aşağıdaki görsel ile karşılaşacaksınız. Görselde numaralandırılmış bölümler şu şekildedir ;
 • 1 : Satılan varlıktır .
 • 2 : Alınan miktardır . Dönüştürme sonrasında elde edilecek tahmini miktardır .
 • 3 : Satılan kısımda seçmeniz gereken kripto varlıklardır . Varlıkları satabilmek için desteklenen kripto varlıklara sahip olmanız gerekir . Yada USDT seçerseniz , alınan kısımda mevcut coinleri seçebilirsiniz .
 • 4 : Alınan kripto varlıktır .

 • Tüm seçimleri yaptıktan sonra İşlemi Yap seçeneğini tıklayınız . İşleminiz 0 Komisyon , Anlık Kilitli Fiyat ve Tek Tıkla Hızlı bir şekilde gerçekleşecektir .

Kucoin Duyuruları ;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler