Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunThe Room ! Haftanın en iyi gizem oyunu !

The Room ! Haftanın en iyi gizem oyunu !

Karantina günlerinde hepimiz , kendimizi bir şeylere veriyoruz. Bu süreçte oyun oynama popülaritesi öyle bir artmış durumda ki inanmazsınız. Çocuğundan , gencine , gencinden yaşlısına , herkes mobil oyun sevdalısı oldu çıktı. Bu sevda da siz değerli kullanıcılarımıza güzel oyunlar önermek ise bizlere görev olarak düştü. Haftanın en iyi gizem oyunu , The Room oyunu !

Öncelik ile ne tarz oyunlardan hoşlandığınız fark etmez. Bu oyunu oynadıktan sonra zaten , bu tarz oyunları ( gizem oyunları ) sevmeye başlayacaksınız. Fireproof Games tarafından üretilen en iyi gizem oyunu  , neredeyse onun üzerinde ödüle sahip. Hatta bu ödüller arasında Apple ve Bafta ‘da var . Bildiğiniz bütün bulmaca oyunlarını unutun. Bu tarzda bir oyunu oynamadınız. Oynadıysanız bile , The Room gibisini oynamadınız.Öncelik ile sizlere güzel bir haber vereyim. Oyun dört seriden oluşmakta bunlar;

haftanın en iyi oyunu

The Room Oyunu ! Haftanın en iyi oyunu

1- The Room Epilogue
2- The Room Two
3- The Room Three
4- Old Sins

Bildiğiniz tüm bulmacaların dışında sizleri gerilim ile başbaşa bırakan bu seri , kendinizi bulduğunuz yerlerde şifreleri çözmenizi istiyor. Ama öyle bir ayrıntı var ki . Şifre olarak küçük bir topu bulsanız. Oyun size , küçük topun içinde bir galaksi var , onu bul diyor.Ayrıntıların ve detayların çok güzel olduğu bir oyun. Ve beyin açısından da gelişim konusunda destekleyeceğini düşünmekteyim.

Öneri Makale : 2 kişilik oyunlar nelerdir ? En çok indirilen multiplayer oyunlar

Oyun şu anda Google Play Store üzerinde , sadece 3,59 TL ! Kampanyanın ne zamana kadar devam edeceği konusunda mobil oyun yapımcısı , Fireproof bir bilgilendirme paylaşmamış durumda. Ama belirtmeliyim ki oyun kısa bir süre sonra , fiyat konusunda tekrar yükselecek.

the room

Eğer ben para vermek istemiyorum diyorsanız. Böyle bir imkanınız da bulunmakta ! Google ödüllü anketler ile, anketlere cevap vererek puan kazanabilirsiniz . Bu sayede para harcamadan ,  mobil oyuna sahip olmuş olacaksınız.Seriye devam eden  gizem oyunları da aynı şekilde ücretli olduğunu siz değerli kullanıcılarımıza belirtmekte fayda var . İyi oyunlar .

Öneri Makale : 2020 En iyi hayatta kalma oyunları ( Mobile )

Sizde Google Play Store ‘da ücretli gördüğünüz oyunların , incelenmesini istiyorsanız. Yorum kısmında bunu belirte bilirsiniz.

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler