Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSwingby Coin Nedir? SWINGBY Coin Yorum ve Geleceği!

Swingby Coin Nedir? SWINGBY Coin Yorum ve Geleceği!

Swingby’nin köprü protokolü Skybridge, BTC, Ethereum, Binance Chain ve katman 2 ‘çok taraflı bilgi işlem’ teknolojisini kullanarak hızlı token takasları gerçekleştiren bir düğüm ağı tarafından güvence altına alınan diğer blok zincirler arasında güvenilir köprüler kurar. Peki tam olarak Swingby Coin Nedir, Nasıl Alınır ? SWINGBY Coin Yorum ve Geleceği!

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi KuCoin Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

https://www.kucoin.com/r/rJ6GGFA

Swingby Coin Nedir?

Swingby , tokenları güvenilir bir taraf olmadan diğer zincirlere taşınmasına izin vermek için kriptografi araştırmasındaki en son gelişmeleri kullanan, merkezi olmayan bir hisse kanıtı ağıdır.

Swingby Labs, 2018’de bir grup kripto meraklısının Bitcoin’i diğer blok zincirlerine bağlamak için araçlar yapmak üzere güçlerini birleştirmesiyle Singapur’da başlatılmıştır.

Kullanıcıların Bitcoin tokenlarını Bitcoin, Ethereum ve Binance Chain blok zincirleri arasında merkezi bir emanetçiye ihtiyaç duymadan taşımasına olanak tanımakta olup, kullanımı kolay UX ile likidite havuzu ve DEX ticareti gibi bir DeFi yetenekleri dünyası açar.

Swingby‘nin test ağı köprüsü, Bitcoin ve Binance Chain blok zincirleri arasında test ağı BTC sermayesinde 14 Milyar Doların üzerinde işlem yaptı ve merkezi olmayan teknolojisi, canlı yüksek hacimli ortamlarda tamamen savaş testinden geçmiştir.

Elrond, Waves ve Kira Protocol gibi projelerle heyecan verici ortaklıklar kuran Swingby Coin, erişimini diğer zincirlere ve projelere genişletmeyi ve en fazla değerin katılabileceği yerlere destek eklemeyi hedefliyor.

Swingby Labs Toplam Arzı Ne Kadar?

SWINGBY Coin Toplam Arz: 975.000.000 SWINGBY’dir.

Önerilen Makaleler

Swingby Labs Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . SWINGBY Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=6205]

Swingby Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

SWINGBY Coin alım-satım yapmak istediğiniz zaman söz konusu sitelere kayıt olmanız gerekmektedir. Aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda KuCoin Borsasına kayıt olarak, kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

  • SWINGBY Coin  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

SWINGBY Coin Yorum ve Geleceği!

SWINGBY Coin Yorum Ve Geleceği ! SWINGBY Coin’in şuana kadar görmüş olduğu en düşük fiyat $0,008146 olup, en yüksek fiyat ise $1,13’dir. Son zamanlarda, SWINGBY  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor 

SWINGBY Coin Teknik Analiz!

SWINGBY Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Swingby alım-satım derecesini görebilirsiniz.  Swingby /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler