Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HabervEmpire DDAO nedir? VEMP Coin Yorum ve Geleceği!

vEmpire DDAO nedir? VEMP Coin Yorum ve Geleceği!

vEmpire DDAO, dünyanın en büyük Merkezi Olmayan Metaverse Yatırım Kuruluşudur. Peki tam olarak, vEmpire DDAO Nedir, Nasıl Alınır? VEMP Coin Yorum ve Geleceği!

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi KuCoin Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

https://www.kucoin.com/r/rJ6GGFA

vEmpire DDAO (VEMP Coin) Nedir?

vEmpire DDAO,Çift getiri faizi karşılığında Metaverse belirteci stake etmeyi sağlayan, hem $VEMP’de hem de orijinal belirteçte getiri ödeyen ilk protokoldür. Ek olarak ise, şu anda bu sektörde faaliyet gösteren en büyük merkezi olmayan sanal gayrimenkul sahibidirler.

Resmi vEmpire protokolü, merkezileşmeye karşı savaşı finanse etmek için Metaverse belirteçlerini teşvik etmek için farklı stratejiler içerir. vEmpire, tamamen sanal mülk ve Metaversal varlık edinimi yoluyla merkezi olmayan teknolojileri korumaya odaklanmıştır.

vEmpire, Metaverse gibi merkezi olmayan teknolojilerin merkezi varlıklar tarafından ele geçirilmesini önlemeye ve aynı zamanda yatırımı daha kolay, daha adil ve topluluk için daha adil hale getirmek için giriş engelini düşürmeye başladı. Bu, Metaverse gibi web3 teknolojilerine yapılan yatırımın yalnızca zenginler için ayrılmamasını sağlayacaktır.

Bugüne kadar yatırımcılar, çok kazançlı getiriler elde etmek ve devasa merkezi olmayan topluluk yatırımına ve yönetimine katkıda bulunmak için platformlarında 55 Milyon Dolar değerinde Metaverse tokenlerini stake etmeye katkıda bulundular.

Bunun da ötesinde vEmpire, kendi oyna-kazan oyunlarını piyasaya sürerek ve toplulukları için sürükleyici ve etkileşimli ortamlar sağlamak için daha küçük projeleri kuluçkaya yatırarak NFT ve GameFi endüstrisinde de faaliyet göstermektedir.

vEmpire, türünün ilk protokolüdür ve Metaverse’e yatırım için giriş engelini düşürmenin devrim niteliğindeki etkisi, aksi takdirde mevcut olmayacak sermaye havuzlarının kilidini açmaya yardımcı olmuştur. vEmpire’ın üçlü bir etkisi vardır, yatırımcıların aksi takdirde ulaşamayacakları yatırım fırsatlarına erişmelerine yardımcı olur, Metaverse’de büyümeyi ve benimsemeyi teşvik etmeye yardımcı olur ve onu merkezi olmayan ve topluluk kontrolünde tutmaya yardımcı olur.

VEMP Coin, vEmpire platformunun yerel kripto para birimi olup şunlar için kullanılmaktadır;

  • Stake yoluyla DDAO’ya erişim sağlar
  • Topluluk oyları için kullanılır
  • Stake faizi olarak ödenir

VEMP Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

VEMP Coin Toplam Arz:810.720.000 VEMP’dir.

Şu anda, 173 milyonun biraz üzerinde VEMP tokenı piyasaya girmiş durumda ancak vEmpire, yirmi bir yıllık bir sürüm programında toplam 810.720.000 VEMP tokeninin toplam dolaşımda piyasaya sürüleceğini duyurdu.

vEmpire Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

VEMP yeni çıkan coinlerin adresi olan KuCoin borsasında listelenecektir .

  • vEmpire (VEMP Coin)  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

VEMP Coin Yorum ve Geleceği!

vEmpire Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, VEMP  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor 

VEM Coin’in piyasası çok yükseklerde bulunmadığı bilinmekte olup, ilerleyen süreçte de aşırı büyük bir atılım yapması pek ön görülmemektedir.

Fakat yine de bütün olasılıklar  göz önünde bulundurulacaktır,  ekonomistlerin hem fikir olduğu konu vEmpire’in maksimum 0,66658 USD gibi bir fiyata çıkmasını öngörmektedirler. Söz konusu ön görünün gerçekleşme süreci olarak ekonomistler 3 yıl kadar olduğunu düşünmektedirler.

VEMP Coin  geleceği

vEmpire Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .Vemp Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=6190]

VEMP Coin Teknik Analiz!

VEMP Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu vEmpire Coine alım-satım derecesini görebilirsiniz. VEMP  /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler