Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMorpheus Labs Nedir? MITX Coin Yorum ve Geleceği!

Morpheus Labs Nedir? MITX Coin Yorum ve Geleceği!

Morpheus Labs kendisini, DApp geliştirmeyi basitleştirmeyi ve hızlandırmayı amaçlarken, kullanıcılara programlama dilleri ve blok zinciri çalışma zamanları arasında seçim yapma esnekliği veren bir Hizmet Olarak Blok Zinciri Platformu (BPaaS) olarak tanımlamaktadır. Peki tam olarak Morpheus Labs Nedir, Nasıl Alınır? MITX Coin Yorum ve Geleceği!

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi KuCoin Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

https://www.kucoin.com/r/rJ6GGF

Morpheus Labs ( MITX Coin)Nedir?

Morpheus Labs, iş ortağı odaklı model aracılığıyla blok zinciri tabanlı çözümler sunan bir Hizmet Olarak Blockchain Platformudur. Platform amacı, kuruluşların ve geliştiricilerin mevcut maliyet ve zamanın çok altında dağıtılmış defterleri hızlı bir şekilde tasarlamasını, dağıtmasını ve çalıştırmasını sağlayan kapsamlı bir ekosistem oluşturmak için çeşitli düğümler oluşturmak ve bunlara dahil etmektir. Platfomun görüşüne göre problemler ve çözümü şu şekildedir;

Tüm Aletler Siloda: Blockchain çözümlerini uygulamak için kaynaklar çok dağınık. Geliştiricilerin başlamasını zorlaştırır

Araçları Kullanmak Zor: Birçok Blockchain uygulaması kafa karıştırıcı, zaman alıcı ve kaynak yoğundur.

Yetenek Ve Uzmanlık Eksikliği: ortaklara ve müşterilere ulaşmak için uzmanlık eksikliği

Çözüm;

Hepsi Bir Arada Kolaylık Ve Otomasyon: Tak ve geliştirmeyi otomatikleştir

Kullanıma Ve Dağıtıma Hazır: Kapsamlı araç takımı ve hazır özelleştirme

Kolay İşbirliği: Kaynakları ve diğer sinerjileri kalabalıklaştırmak için ekip işbirliği

MITX Coin
Morpheus Labs Kurucusu ve Ekip

Resmi web siteye göre; Dışarıda Birçok Iyi Blok Zinciri Protokolü Var; Iyi Araba Motorları Gibidirler. Blok Zinciri Benimsemenin Ana Zorlukları, Maliyetli Ve Zaman Alıcı Olan Iş Uygulamalarıdır. Morpheus Labs TOHUM Bu Sorunları Çözmek Için Kuruldu. Platform Uçtan Uca Geliştirme Sağlar – Tek Bir Platformda Tasarlayabilir, Geliştirebilir, Test Edebilir, Dağıtabilir Ve Çalıştırabilirsiniz.

Platformda bulunan blockchain ise, şu Ana Kadar 9 Gemiye binmiştir. Ethereum, Hyperledger, Multichain, NEO, Vechain, Waves, ICON, Fusion Ve NEM Arasından Seçim Yapabilirsiniz.

Chuang Pei-Han  – Morpheus Labs CEO’su platform kuruluş amacı için şu şekilde ifade kullanmıştır:

“İnsanları güçlendirmek, eğitmek ve blok zincirinin benimsenmesini artırmak”

Morpheus Coin Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .Morpheus Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=6200]

Morpheus Labs Toplam Arzı Ne Kadar?

MITX Coin Toplam Arz: 705.999,995 MIT’dir.

MITX Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

MITX Coin yeni çıkan coinlerin adresi olan KuCoin borsasında listelenecektir .

  • Morpheus Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

MITX CoinYorum ve Geleceği!

MITX Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Morpheus  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor 

Morpheus Coin Teknik Analiz!

Morpheus Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Morpheus alım-satım derecesini görebilirsiniz. MITX /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler