Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSpellfire Coin Nedir ? Spellfire Nasıl Alınır ?

Spellfire Coin Nedir ? Spellfire Nasıl Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Oyna kazan platformu Spellfire yükselişini sürdürüyor . Peki tam olarak , Spellfire Coin Nedir ? Spellfire Nasıl Alınır ?

spellfire nedir

Spellfire Coin Nedir ?

Spellfire tahsil edilebilir bir kart oyunudur. İki veya daha fazla oyuncu tarafından oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Fikir basit. Oyuncular bireysel ve benzersiz kart desteleri oluşturur. Kartlar genellikle kuralları çiğneyen veya değiştiren olağandışı güçlere sahiptir. Her durumda, karttaki özel güç burada sunulan kuralları geçersiz kılar.

Bir oyuncunun amacı bir imparatorluk inşa etmektir. Oyuncular kartları destelerinden ayrı ayrı çeker ve yere bırakır. Her oyuncunun kendi destesi vardır. Genellikle, bir oyuncunun destesindeki kartlar ile başka bir oyuncunun destesindeki kartlar asla karışmaz, ancak istisnalar olabilir.

Oyuncular krallıklarını inşa ederken diğerleri onları yok etmeye çalışıyor. Bir oyuncunun krallığı şampiyonlar (din adamları, kahramanlar, canavarlar, büyücüler, psionikistler, hırsızlar ve vekiller) kullanılarak saldırıya uğrayabilir ve savunulabilir. Müttefikler, etkinlikler, büyüler, psionik güçler, hırsız becerileri, kan yetenekleri, büyülü öğeler, eserler ve diğer özel kartlar bu şampiyonları güçlendirir. Başarılı bir saldırıda bir krallık yerle bir edilir ve savunan bir şampiyon yenilir. Bu kurallar boyunca sürekli olarak “Yerleşik bölge” teriminden bahsedilir.

Eğlence, herhangi bir oyunun amacıdır. Kuralların teknik detaylarına takılmazsanız daha iyi olur. Bazı kuralları tartışmak için daha fazla zaman harcanırsa kimse oyundan hoşlanmaz. Bir oyuncu neler olduğunu anlamıyorsa, birkaç kartı tekrar oynayın. Sonuçta, bu sadece bir oyun. 

Spellfire Coin , Spellfire oyunun ana kripto para birimidir . 

Spellfire Nasıl Alınır ?

Spellfire Coin , kripto paraların ilk listelendiği borsalardan biri olan Gateio ‘da yer almaktadır . Gateio borsası yeni çıkan coinlerin ilk listelemesiyle ünlüdür . Spellfire alım-satım için aşamaları takip edin ;

Gateio Spellfire Coin 

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile milo coin işlemlerine başlayın

Önerilen Makaleler

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler