Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSpume Coin Nedir ?

Spume Coin Nedir ?

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu . Spume , 2022-08-28 10:00:00UTC tarihinde başlıyor ! Spume Coin Nedir ? 

  • Spume Coin yalnızca Gateio borsasında listelenmektedir . Buradan kaydınızı başlatarak Spume alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz .

Spume Nedir ?

Spume Protokolü, birden fazla zincirdeki fiziksel ve dijital takas edilemez token varlıkları için ödeme altyapısını kolaylaştıran uçtan uca bir işlem katmanıdır. Spume, herkesin hem fiziksel hem de dijital varlıkları tokenleştirebilmesini sağlarken zincir üstü ödeme işlemcileri ile tamamlanmış markalı ve kişiselleştirilmiş NFT pazarları oluşturmasını sağlayacaktır. Bunlara dijital/fiziksel sanat ve gayrimenkul, fikri mülkiyet ve lisansı, patentler ve lüks mallar dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu, Spume Protokolünü tüm sektörlere açar ve kullanıcıların tokenleştirilmiş varlık finansmanını verimli ve etkili bir şekilde yürütmesini sağlar. Spume, markalaşmanın dağıtım kanalı ortakları aracılığıyla ölçeklenebilir olduğu bir gelecek görüyor .

Spume Coin Teknik Veriler

Spume Coin , Spume Protokol tarafından sunulan kripto varlıktır . Spume, toplam 100 milyon ve 18 ondalık basamaklı bir ERC-20 tokenidir. Token, Open Zeppelin’in standart ERC-20 belirtecinin anlık görüntü sınıflarının eklenmesiyle bir uygulamasıdır. 100 milyondan 15 milyon Spume tokeni dolaşımda olacaktır.

Spume
Veriler
Dolaşan Arz
Toplam Arz
Maksimum Arz 
100 Milyon
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
– / –

Spume Coin Kurucusu Kimdir ?

  • Beauregard, Spume’nin genel yönetiminden sorumludur ve projenin tüm yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunur. Son beş yılda Cardano, Ethereum ve Bitcoin’deki dört büyük blok zinciri projesinde yönetim rollerinde yer aldı. Görevlerinden bazıları şunlardır: Pazarlama Başkanı, Uyum Direktörü ve CEO. Siyaset Bilimi alanında lisans derecesi ile .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler