Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberShping Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Shping Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Gateio borsasında Startup alanında kullanıcılara sunulan Shping Coin merak konusu olmuş durumda . Shping Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Shping Coin alım satım işlemleri için , BURADAN (Bonus) üyelik işlemlerini tamamlayın .

Shping Coin Nedir ?

Shping Coin, tüm perakende kategorilerindeki markaların tüketicileri dikkatleri ve katılımları için doğrudan ödüllendirmelerini sağlayarak geleneksel pazarlamanın dinamiklerini değiştiriyor.

Alışveriş yapanların satın alma seçimlerinden güç aldıkları bir dünyada, markaların onlarla doğrudan, anlamlı ilişkiler kurması artık kritik önem taşıyor. Geleneksel tek yönlü, işlemsel iş-tüketici ilişkilerini, tüm perakende kategorilerinde her iki tarafta da kalite bağlılığını tam anlamıyla ödüllendiren bir ilişkiye dönüştürüyor . 

Shping Nedir ?

Shping, ara ürünleri ortadan kaldıran ve bir markanın pazarlama harcamalarını doğrudan son tüketiciye yönlendirirken, alışveriş deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyan bir alışveriş arkadaşı uygulamasıdır. 

Platform, markaların, perakendecilerin ve ilgili kuruluşların tüketicileri doğrudan ödüllendirirken herkes için daha güvenli ve akıllı bir alışveriş ortamını kolaylaştıran evrensel bir ödül simgesi olan Shping Coin tarafından desteklenmektedir. Avustralya’da yakın gelecekte küresel bir sunumla başlayan Shping, 110 milyon USD değerinde token ödülü kazanan 300.000’den fazla kullanıcısı ile Avustralya’nın 1 numaralı alışveriş arkadaşı uygulaması haline geldi.

Pepsi, Doritos, Asahi, Mountain Dew, Twinings, Schweppes, Heinz gibi büyük markalar, Gatorade ve diğerleri, tüketici katılım hedeflerini karşılamak için Shping Coin’i benimsedi. Shping Coin ekonomisi hakkında, alışveriş yapanların satın alma tercihlerinden güç aldıkları bir dünyada, markaların onlarla doğrudan, anlamlı ilişkiler kurması artık çok önemli.

  • Alışveriş yolculuğunun bir parçası olarak, Uygulama kullanıcıları doğrudan bir iletişim kanalı oluşturarak marka içeriğiyle etkileşime girer.
  • Markalar, tüketicileri katılımlarından dolayı ödüllendirmek için para satın alır
  • Uygulama kullanıcıları daha sonra kripto paralarını borsada takas edebilir.

Shping Coin Yorum , Geleceği !

Burada yer alan fiyat tahmin yorumları bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Coincodex sitesine göre Shping gelecek yıllarda aşağıdaki yer alan tablodaki verilere göre büyüme kaydedebilir .

Yöntem sinyal 2023 2024 2025
İnternet Büyümesi Satın almak $ 0.014986 $ 0.019347 $ 0.024976
Google Büyüme Güçlü Satın Al $ 0.018117 $ 0.028278 $ 0.044136
Facebook Büyümesi Güçlü Satın Al $ 0.025750 $ 0.057120 $ 0.126710
Mobil Büyüme Satın almak $ 0.014859 $ 0.019021 $ 0.024349

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler