Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMetaverse.Network & Bit.Country (NEER) Coin Nedir?

Metaverse.Network & Bit.Country (NEER) Coin Nedir?

Metaverse.Network & Bit.Country (NEER) Coin Nedir? NEER Gateio borsasında ön satışa sunuluyor ! Kullanıcıların merak ettikleri soruların cevapları bu yazımızda !

Metaverse.Network alım-satım için hemen Buradan Gateio Borsasına Kayıt olun!

Metaverse.Network & Bit.Country Nedir ?

Metaverse.Network & Bit.Country, kullanıcı tarafından oluşturulan metaverse’ler, oyunlar ve dApp’ler için bir platform ve blok zinciri ekosistemidir. Topluluk sahipleri, etkileyiciler, KOL’ler ve bireyler, üyeleri, hayranları, takipçileri, aileleri ve arkadaşları için kendi metaverse’lerini başlatabilir. Bir metaverse başlatmak için tek ihtiyacınız olan en az bir kara bloğu artı küçük bir gaz ücreti ödemek için NEER coinidir.

Metaverse’inizde, sizin ve üyelerinizin gerçekten sahip olduğu 3B dünyada kendi adınız, haritanız, bölünebilir arazi bloklarınız, ekonominiz, stilleriniz, hikayeleriniz ve kendi gökyüzünüz olacak. Arazi sahibi kullanıcılar madencilik gücüne sahiptir ve geliştiriciler tarafından oluşturulan çeşitli oyunlar aracılığıyla play2earn’e katılabilirler.

NEER Coin Nedir ?

NEER’in yardımcı programları NUUM ile aynıdır. Ancak, belirteç oluşturma olayı biraz farklıdır. Toplam Arz: 100.000.000 (enflasyonist olmayan), NUUM’dan çok daha küçük bir miktar. NUUM, tüm platformdaki yerel paradır ve metaverse.network protokolleri için kullanılan paradır.

NEER Coin Nasıl Alınır ?

NEER başlangıç olarak Gateio borsasında yer almaktadır . NEER alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler