Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSaddle DAO (SDL) KuCoin'de Listelendi!

Saddle DAO (SDL) KuCoin’de Listelendi!

Saddle DAO (SDL) KuCoin’de Listelendi! Saddle DAO (SDL) Coin Nedir? Halkın borsası Kucoin yeni listeleme duyurdu. 

Saddle DAO (SDL) Coin Nedir?

Saddle, minimum kayma ile sabit değerli kripto varlıklarının ticareti için optimize edilmiş, merkezi olmayan bir otomatik piyasa yapıcıdır (AMM). Eyer, tüccarlar için ucuz, verimli, hızlı ve düşük kaymalı takaslar ve LP’ler için yüksek verimli havuzlar sağlar. Protokol, Saddle’ı bir DeFi lego bloğu olarak oluşturmada ve DeFi ekiplerinin AMM’leri herhangi bir blok zincirine getirmesine yardımcı olmada işbirliği anlamına gelir.

Neden Saddle?

  • Saddle, DeFi anlamına gelir: Finansal Lego blokları olan DeFi’nin vaadini yerine getirmek için kendimizi açık kaynaklı yazılıma ve işbirliğine adadık.
  • Saddle güvenli ve yasal: Semer protokolü, Certik, Quantstamp ve OpenZeppelin gibi önde gelen blok zinciri güvenlik firmaları tarafından denetlenir ve güvence altına alınır. Denetimleri buradan okuyun .
  • Saddle, işbirlikçi ve çalışmak için eğlencelidir: Ethos’umuzu DeFi ekosistemini destekleme ve benzer fikirdeki protokollerle ortak olma arzusuna dayandırırız.
Toplam Arz Piyasa Değeri Çıkarma Tarihi Hacim / Piyasa Değeri
1,000,000,000 SDL $14,219,461 2021-11-16 0.01423
Dolaşımdaki Arz 24 saatlik Hacim Çıkarma Fiyatı Kriptografik Algoritma
383,546,778 SDL $256,366

Saddle (SDL) Coin Nedir?

SDL Coin satın alma işlemleriniz için halkın borsası Kucoin’i tercih edebilirsiniz.  Eğer Kucoin borsasında kaydınız yoksa Buradan kaydınızı başlatabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler