Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberREVU Coin Gate.io Borsasında Listeleniyor !

REVU Coin Gate.io Borsasında Listeleniyor !

Bir yıl kadar önce ön satışını tamamlayan REVU , art arda gelen borsa listelenme haberleri ile yatırımcılarının yüzünü güldürdü. 7 Ocakta ise Gate.io Borsasında listeleniyor. Ek olarak Revuto uygulaması yeni kullanıcılar için 5 REVU Coin hediye ediyor ! Peki Revuto Coin Nedir , Nasıl Alınır ? REVU Coin Nedir ?

REVU Coin ( Revuto )  Nedir ?

REVU ( Revuto ) , uygulamasını kullanarak kolayca kredi veya banka kartlarını arasında seçim yapabilir ve  APPROVE belirli ödeme ve istenmeyen abonelik ücretleri kendinizi koruyabilirsiniz .

Ödeme zamanı geldiğinde, Revuto uygulamasıyla tek bir dokunuşla herhangi bir aboneliğe veya ücretsiz denemeye ödemeyi engelleyebilmektesiniz. Bir aboneliği yeniden etkinleştirmeye karar verirseniz, engeli tekrar kaldırabilirsiniz.

Diyelim ki vade tarihiniz geldi ve sizin nakite ihtiyacınız var , hem ödemeyi ertelemek istiyor hem de aboneliğiniz devam etsin istiyorsunuz. Revuto uygulaması sayesinde size uygun  erteleme ve ödeme alternatifleri sunulmaktadır.

REVU GATEİO

Ödemeleri kripto ile bağlayarak, REVU belirteçlerini kullanırken daha fazla özelliğin kilidini açabilirsiniz. REVU ödeme ekosisteminde, yeni kazanç ve ödeme olanakları sunan bir DeFi mikro kredi protokolüne katılabilirsiniz.

Revuto‘nun kripto ile entegrasyonu şunları sunacaktır :

  • REVU tokenlı kripto cüzdan ve yeni ödeme sistemi
  • Mikro kredi için DeFi protokolü
  • REVU token stake ve likidite sağlayan teşvikler
  • Yönlendirmeler ve geri ödeme için token ödülleri
  • REVU Coin sahipleri için yönetim

Revuto‘yu ödeme yapmak için her kullandığınızda, Revuto sizi REVU tokenlarıyla ödüllendirir. Tasarruf etmek ve daha az ödemek için REVU belirteçlerini kullanabilirsiniz.

revuto nasıl alınır

 Revuto Coin Nasıl Alınır ?

Revuto Coin , ön satışı geçtiğimiz aylar önce tamamlanmıştı . Revuto Coin şimdi Gate.io borsasında listeleniyor . Gate.io , kripto para borsaları arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Global çapta en çok kullanılan borsalar arasındadır. Revuto Coin alım satım işlemi için Buradan hoşgeldin bonusu ile kayıt olarak gerçekleştirebilirsiniz !

Token adı: Revuto
Token sembolü: REVU
Max Supply:280,125,000
Token Türü: ADA
Sözleşmesi: N/A
Token dağıtım oranı ve kilit açma kuralları:
Özel Tur: %6, 12 aylık kilit, 3 aylık sürüm
Early Bird T1: %5.5, 12 aylık kilit, 3 aylık sürüm
Early Bird T2: %5.5, 6 aylık kilit, 3 aylık sürüm
Topluluk İndirimi: %15 , 3 ay kilitleme
Ekip: %15, 18 aylık kilitleme, 3 aylık sürüm
Proje: %53, 18 aylık kilitleme, 3 aylık sürüm

Revuto Uygulaması , 5 REVU Coin Hediye Ediyor !

Revuto platformu yeni kullanıcıları teşvik amacı ile kısa bir süreliğine 5 REVUTO Coin hediye ediyor. Kullanıcıların REVU Coin ‘ i  kazanabilmesi için , uygulama kayıt işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir . Ayrıca getireceğiniz her arkadaş için 5 Coin kazanabilirsiniz !

  • Uygulama kayıt işlemini Buradan başlatın .
  • Sizden istenilen bilgileri girin .
  • Daha sonra mail adresinizden doğrulama işlemini tamamlayın .
  • Ödülünüzü almak için KYC yapmak zorundasınız .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler