Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberConnext (NEXT) Coin Nedir, Nereden Alınır?

Connext (NEXT) Coin Nedir, Nereden Alınır?

Connext (NEXT) ilk kez borsalarda listelenecek. Kullanıcıları heyecanlandıran listelemeye dair tüm detaylar bu yazımızda.

Connext, hızlı depolamayla ilgili olmayan varlık transferlerine olanak tanıyan bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Next Coin / Token protokolün yerel kripto para birimidir. Bu yazımızda ilk kez piyasaya çıkacak Connext (NEXT) Coin nedir, nereden alınır gibi soruların cevabını vereceğiz.

connext next coin token nereden alınır nasıl alınır satın al gateio next coin cmc next token, how to buy next coin token

Connext (NEXT) Coin Nedir?

Connext, fonların ve verilerin zincirler arasında güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlayan modüler bir protokoldür. Geliştiriciler, Connext’i çapraz zincir uygulamaları (xApps) (aynı anda birden fazla etki alanıyla (blok zincirleri ve/veya toplamalar) etkileşime giren uygulamalar) oluşturmak için kullanabilir.

2017’deki kuruluşundan bu yana projenin misyonu, blok zincirlerin karmaşıklığını ortadan kaldırarak Web3’ü günlük kullanıcılar için erişilebilir kılmaktı. Bugün Connext, zincirler arası deneyimleri kamu malları ve açık standartlar aracılığıyla yeniden tanımlamak için birlikte çalışan çok sayıda bağımsız kuruluştan inşaatçılar, araştırmacılar ve web3 meraklılarından oluşan açık ve gelişen bir ekosistemdir.

Connext bir köprüden daha fazlasıdır; inşaatçıların çığır açan uygulamalar ve deneyimler oluşturmak için sorunsuz ve izinsiz bir şekilde oluşturabilecekleri, büyüyen bir ilkel ekosistemdir. Metamask, Alchemix, Gelato, Superfluid, Keep3r, Gnosis Zodiac ve çok daha fazlası gibi önde gelen projeler, yeni nesil dApp’leri oluşturmak için Connext’i entegre ediyor.

Connext (NEXT) Coin Nereden Alınır?

NEXT, ilk oalrak Gate.io borsasında listelenecektir. NEXT alım yapmak isterseniz, adımları takip edebilirsiniz:

  • Gate.io Borsasına Kaydolun (BONUS): Trias satın almak için öncelikle bir borsada hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Kimlik Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın: Kimlik doğrulama sürecini tamamlamak, fonlarınızın güvende olmasına yardımcı olur ve işlem yapmanıza olanak sağlar.
  • Para veya Kripto Para Transferi Yapın: NEXT, çoğu borsada USDT paritesinde işlem görüyor. Bu nedenle Connext satın almak için USDT (Tether) edinmelisiniz. Doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra, kredi kartı veya banka kartı kullanarak USDT alabilir veya başka bir kripto para borsasından USDT transferi yapabilirsiniz.
  • NEXT Alın: Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, USDT paritesinde NEXT/USDT çiftini bulup ticarete başlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Next Token nedir?

Next token, Connext platformunun yerel tokeni ve kripto para birimidir.

Connext (NEXT) nasıl alınır?

Next ilk olarak Gate.io borsasında listelenecektir. Borsaya kaydolarak satın alma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Connext (NEXT) arzı nedir?

İlk dolaşan arzın 106 milyon civarında olması bekleniyor.

Connext (NEXT) Yorum

Proje airdrop yaparak daha fazla kitleye ulaşamaya çalışmaktadır. Bu sayede daha popüler hale gelecektir. Buda Next’in yorum geleceği açısından olumlu bir gelişmedir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler