Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıProbit Nedir ? Probit Coin Nasıl Alınır ? Prob Token !

Probit Nedir ? Probit Coin Nasıl Alınır ? Prob Token !

Kripto Para piyasasına olan ilgi arttıkça , kullanıcılar yatırımlarını yönetmek için , daha basit ve daha güvenilir , Kripto Para borsaları araştırmakta. Şu an için CoinMarketCap sisteminde tanımlı 308 adet kripto para borsası bulunmaktadır. Bu borsalardan biride Probit Exchange ‘dir . Probit Borsası , güvenilir borsalar arasında , 27. sırayı almaktadır. Ülkemizde yer alan , Paribu ise 40 , BtcTürk ise , 39. sırada yer almaktadır. İlk sırada ise , piyasanın en güvenilir borsası , BİNANCE yer almaktadır. Peki , Probit Nedir ? Probit Coin Nasıl Alınır ? Prob Token ! Probit Kayıt Olma !

probit coin nasıl alınır

Probit Nedir ?

Probit 2017 yılında kurulan , Kripto Para yatırma , çekme , transfer yada vadeli işlemler yapabileceğiniz , Dünya’nın en güvenilir borsaları arasında 20. sırayı yer alan Kripto Para borsasıdır. Borsa Probit Global ve Probit Korea olmak üzere 2 kola ayrılmıştır. Global borsanın Ceo’su  Ronald Y , Kore borsasının Ceo’su ise , Hyunsu Do ‘dur. Probit borsasını eşsiz kılan niteliklerin başında , her kripto parayı kendi borsalarında listelememeleri . Borsa yetkililerin açıklamasına göre , sadece nitelikli ve hak eden projelere Probit’te yer verdiklerini belirtiyorlar. Ayrıca kullanıcılar içinde aynı durum geçerli , KYC kimlik doğrulaması yapmayan kullanıcılar , alım , satım , kripto para çekme işlemleri gibi işlemleri gerçekleştiremiyor. Borsa güvenlik konusunda , kullanıcılarına üst düzey koruma sağladığını iddiaa ediyor.

Diğer Borsalar Hakkında 

prob token

Probit Coin Nasıl Alınır ? Prob Token !

Probit Coin yada Probit Token , borsanın kendine ait Tokenidir. Token’in toplam maksimum arz miktarı 200.000.000’dir . Borsa , çeşitli kripto paraları ile Prob Token arasında işlem çiftlerine sahiptir. Ayrıca Prob Coin ile  stake , vadeli ,yada kullanıcı seviyenizi üst sıralara çıkartabiliyorsunuz. Probit Coin almak için Probit Exchange sitesine üye olmanız gerekir . Üye olmak için sırası ile ;

Probit Kayıt Olma

 • Akıllı telefon yada bilgisayarınızın tarayıcısını kullanarak , BURADAN siteye giriş yapınız .
 • Açılan sekmede yer alan , E-mail , Şifre kısımlarını legal ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz .
 • Bilgileri doldurduktan sonra , Ben Robot Değilim sekmesine tıklayarak doğrulamayı tamamlayınız .
 • Daha sonra girmiş olduğunuz , Mail adresine erişerek , Probit tarafından gönderilen Doğrulama işlemini tamamlayınız .
 • Siteye tekrar Mail ve oluşturduğunuz şifre ile giriş yapınız. Alım satım işlemleri gerçekleştirebilmek için , kimlik doğrulama işlemini legal olarak tamamlamanız gerekmektedir.
 • Siteye giriş yaptıktan sonra , Benim Sayfam kısmına giriş yapınız .
 • Burada yer alan , Doğrulama KYC yazısına tıklayınız .
 • Burada istenilen Kimlik yada Pasaport bilgilerini doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz.
 • KYC doğrulama işleminde , kimliğinizin ön ve arka kısmını tek resimde birleştirerek ilk alana yüklemeniz gerekmektedir.
 • tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Probit Borsası onay işlemini başlatacaktır. Bu doğrulama yaklaşık 1-3 gün arası sürmektedir. Uygulamanın Android ve İos sürümleri mevcuttur .
 • Cro Coin Nedir ? Cro Coin Nasıl Alınır ? Crypto.com Kayıt Olma !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler