Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberCaiz Coin Nedir ? Caizcoin Nasıl Alınır ? Caiz Coin Güvenilir mi...

Caiz Coin Nedir ? Caizcoin Nasıl Alınır ? Caiz Coin Güvenilir mi ?

Hayata dair terimlerin neredeyse hepsi ile ilgili Kripto Para ismi duymak artık bizleri şaşırtmıyor. Yeni coinler yayınlandıkça kullanıcılar erken alım ile ciddi paralar kazanma hayaline kapılabiliyor. Kullanıcıların burada bilmesi gereken en önemli detay ise , bazı Kripto Para birimlerinin Blockchain teknolojisine sahip olmaması . Bu sistemde ki Kripto Paralara Token adı veriliyor. Tokenler herhangi bir Blockchain teknolojisine sahip bir Kripto Paranın altyapısını kullanarak , 5 dakika içinde bile üretilebilirler. Böyle bir durumda , alacağınız yada ön satış ile fon sağlayacağınız kripto paraları detaylı inceleme yaptıktan sonra , yatırım yapmanızı tavsiye ederiz . İslam dünyasında Kripto Paralar hakkında tam açıklama yapılmasa da , Almanya kökenli olduğu bilinen kişiler tarafından Caiz Coin ön satışa sunuldu . Peki tam olarak , Caiz Coin Nedir ? Caiz Coin Nasıl Alınır ? Caiz Coin Güvenilir mi ? Caizcoin nedir ? Caizcoin Nasıl Alınır ?

caiz coin nasıl alınır

Caiz Coin Nedir ? Caiz Coin Güvenilir mi ?

Caizcoin Nedir? Caiz Coin 2020 yılında , Almanya ‘da Türk kökenine sahip olduğu düşünülen kişiler tarafından kuruldu . Caizcoin isminin Caiz seçilmesinin nedeni ise , İslam ve Şeriat ‘ta kripto paraların bazı kitleler tarafından haram olduğu düşüncesidir. Bu yüzden İslami ve Şeriat şartlarına uygun olduğu belirtilmektedir. Kripto paranın sloganı ise İslami Finans kurallarına uygun olarak dünyanın her yerinden insanlar arasında para transferi yapın. Şeklindedir ! Kurucusu hakkında herhangi bir detay verilmemiştir. Konu hakkında siz değerli okurlarımıza ve yatırımcılarımıza doğru bir bilgi aktarmak için Kurucu , Ceo hakkında bilgi almak istedik , fakat verilen cevap ise , Şu an itibariyle bu projenin arkasındaki isimleri açıklayamıyoruz. Şeklindedir. Konu ile ilgili Resim ;

caiz coin nasıl alınır

Caiz Coin Nasıl Alınır ?

Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra , projeyi inceledikten sonra Caizcoin güvenilir mi sorusuna kafanıza cevap verdikten sonra , Caizcoin almaya karar verdiniz , Caizcoin almak için sırası ile ;

Caizcoin Nasıl Alınır ;

  • Öncelik ile Caizcoin almak için , Ön satış sitesine gitmelisiniz . BURADAN siteye giriş yapınız .
  • Siteye giriş yaptıktan sonra , sağ üst taraftan Sign Up yazısına tıklayarak , kayıt olma sayfasına ilerliyorsunuz.
  • Daha sonra sizden E-Mail ve Şifre oluşturmanızı isteyecektir .
  • Kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra , Dashboard üzerinden , Buy Token Now yazısına tıklayarak satın alma ekranını ilerleyebilirsiniz .Bu arada minimum satın alma miktarı 100 Caizcoindir .
  • Önerilen Makale : Ön Satışı Devam Eden , Merchant Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler