Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPhantom of the Kill (OSHI Coin) Nedir?

Phantom of the Kill (OSHI Coin) Nedir?

Phantom of the Kill -Alternative Imitation-”, Web3 öğelerini içeren “Phantom of the Kill” serisinin yan ürünü olup, ilk listelemesini Gateio Borsasında gerçekleştirecek. Peki tam olarak Phantom of the Kill (OSHI Coin) Nedir, Nereden Alınır?

Phantom of the Kill (OSHI Coin) Nedir?

Phantom of the Kill oyunu, kendi benzersiz Katil Prenseslerinizi eğitmenize olanak tanıyan yeni bir blockchain oyunudur. Bu taktiksel RPG, stratejiyi dramayla harmanlayarak çok çeşitli beceriler, derin bir karakter geliştirme sistemi ve efsanevi silahların adlarını taşıyan kızlarla ilgili dramatik bir hikaye içeriyor. Oyuncular, oyunu nasıl oynadıklarına bağlı olarak ne kadar kazandıkları ile oyunun GamiFi unsurları aracılığıyla kripto varlıkları bile kazanabilirler.

Ek olarak platform oyuncuları, birbirleriyle yarışabilir ve yüksek rütbelere ulaştıklarında ödüller kazanabilirler.

Oyuncular Katil Prenseslerini bu tür içerikler konusunda eğitebilir ve daha sonra bunları NFT’lere dönüştürebilirler. Bir NFT haline gelirlerse, oyundan dışarı aktarılabilirler ve piyasadaki diğer oyuncularla takas edilebilirler.

Oshi Token, BOBG PTE tarafından ihraç edilen bir token olup, geçmişte, blockchain oyunlarındaki yönetişim tokenleri genellikle yalnızca oyun içeriğinin değerine dayanmaktadır.

Bu kripto para haberini okudunuz mu:

OSHI Coin Nereden, Nasıl Alınır?

Oshi ilk kez Gate.io Startup alanında listelenecek. İlk listelemeler genellikle yüksek kazanç bırakmasıyla bilinir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler