Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberTezos Domain Nedir? TED Coin Nasıl Alınır?

Tezos Domain Nedir? TED Coin Nasıl Alınır?

Tezos Domains, Tezos blok zincirindeki yenilikçi bir projedir.  Gateio borsasında ilk listelemesi gerçekleşecek olan Tezos Domain (TED Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Tezos Domains (TED Coin) Nedir?

Tezos Domains, Tezos blok zincirindeki yenilikçi bir projedir. Merkezi olmayan, açık ve uyarlanabilir bir adlandırma sistemidir.

Tezos Domains’in birincil işlevi, kullanıcı dostu bir takma adı karşılık gelen Tezos adresine (veya tam tersi) çevirmektir. Bu çeviri küresel olarak tutarlıdır ve tüm kullanıcıların belirli bir takma ad için aynı adresi görmesini sağlar.

TED tokenı, bu sistemin yönetişim tokenıdır ve topluluğun karar alma süreçlerine katılmasına olanak tanır.

Tezos Domain kurucusu kim?

Tezos Domain kurucusu Andrew Paulicek’dir.

Blockchain teknolojisi alanında öncü ve Tezos ekosisteminin önemli oyuncularından Andrew Paulicek ile tanışın. Andrew, Tezos’un kuruluşundan bu yana ön saflarda yer aldı ve büyümesine önemli ölçüde katkıda bulundu. Ünlü Tezos fırıncısı HappyTezos’un kurucusudur. Ekibi Tezos’ta Tezos Domains ve Dappetizer dahil olmak üzere birçok proje geliştirdi.

Bu kripto para haberini okudunuz mu:

TED Coin Nasıl, Nereden Alınır?

TED ilk kez Gate.io Startup alanında listelenecek. İlk listelemeler genellikle yüksek kazanç bırakmasıyla bilinir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler