Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberVeloce (VEXT Coin) Nedir?

Veloce (VEXT Coin) Nedir?

Veloce (VEXT Coin), Veloce topluluğunun önemli merkezi olmayan Veloce varlıklarını etkilemesine ve yönetmesine olanak tanır.  Veloce (VEXT Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

VEXT Coin İlk Listelememesini Kaçırmamak için Şimdi Ücretsiz Katılın, Airdrop Kazanın!

Veloce (VEXT Coin) Nedir?

Dünyanın önde gelen dijital yarış medya ağı Veloce (VEXT), blockchain yardımcı programı ve yönetişim tokeni VEXT’nin piyasaya sürülmesiyle Web3 dünyasına girdi.

VEXT, Veloce topluluğunun önemli merkezi olmayan Veloce varlıklarını etkilemesine ve yönetmesine imkan sağlar. Veloce markası, sektör lideri oyun ve yarış platformu Veloce Esports’tan ve ünlü Extreme E şampiyonasında yarışan, yarış kazanan Veloce Racing’den oluşuyor. Bu Veloce ağında Mercedes AMG ve McLaren’in yanı sıra Lando Norris’in oyun ve yaşam tarzı markası Quadrant gibi köklü ortak girişim alt markaları da dahil olmak üzere oyun ve yarış alanındaki en etkili isimlerden bazıları yer alıyor.

Dünyanın en büyük yarış topluluğuna sahip, Şu ana kadar sosyal medya platformlarında 35 milyon abone çeken ve ayda yaklaşık bir milyar görüntülemeye ulaşan Veloce grubu, Web3 için mükemmel bir uyumu temsil ediyordu. Geniş erişimleri ve güvenilirlikleri, güven oluşturarak, karmaşık kavramları basitleştirerek ve yaygın benimsenmeyi teşvik ederek Web3’ü tanıtmada çok önemli bir rol oynuyor.

VEXT Coin kurucusu kim?

VEXT Coin kurucusu Rupert Svendsen Cook’dir.

Rupert, Veloce’nin değer önerisinin yaratılmasında, önemli miktarda fon sağlanmasında ve şirket için önemli ilişkilerin kurulmasında etkili oldu.

Ek olarak, Veloce’nin faaliyet gösterdiği yasal yapının da mimarlığını yapmıştır. Rupert, VEXT projesinin fikir aşamasından keşif aşamasına ve mevcut şekline kadar yaklaşık iki yıl boyunca eş liderliğini üstlendi.

Veloce Nasıl, Nereden Alınır?

  • VEXT ilk kez Gate.io Startup alanında listelenecek. İlk listelemeler genellikle yüksek kazanç bırakmasıyla bilinir.
  • Makale girişinde bulunan link üzerinden Gate.io Borsasına Kaydolun (BONUS Kazanın)
  • KYC tamamlayın ve doğrulamaları geçin.
  • Startup alanına tıklayın.
  • Bu Startup aboneliği ücretsizdir, kullanıcılar proje tokenlerini ücretsiz olarak talep edebilir. VIP seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar fazla ücretsiz airdrop alırsınız.
  • Hesabınızda minimum 10 USDT bulundurarak Cat token airdrop kazanabilirsiniz. VIP seviyeniz ne kadar fazla olursa kazancınız o kadar fazla olur.

vext coin

  • Veloce alım işlemini ise aşağıdaki adımları takip ederek çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Veloce coin ilk olarak Gate.io Startup alanında listelenecektir. Startup’a katılarak ilk çıkan coinden bonus kazanabilirsiniz. Veloce daha sonra USDT paritesinde listelenecektir.
  • Yukarıdan borsaya kaydolduktan sonra USDT Veloce işlem çiftinde ticarete başlayabilirsiniz.
  • Veloce’nin ilk kez listeleneceğini lütfen unutmayın.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler