Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWall Street Memes Nedir? WSM Coin Nasıl Alınır?

Wall Street Memes Nedir? WSM Coin Nasıl Alınır?

Wall Street Memes, Wall Street’in finansal piyasalar üzerindeki planlı tekeline karşı perakende hareketinin tokenizasyonudur. Gateio borsasında listelenecek olan Wall Street Memes (WSM) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

WSM Token Listelemesine Katılmak İçin Acele Edin, Bonus Kazanın (Ücretsiz Startup)

Wall Street Memes Coin Nedir?

Wall Street Memes hareketinden ortaya çıkan WSM token, internetin başıboş kapitalizme karşı kazandığı zaferin nihai ifade olarak tanımlanmaktadır.  İnternet kültürünün, meme tabanlı mizahın ve finans endüstrisinin unsurlarını birleştiriyor.

En yüksek sosyal etkileşime sahip kripto dünyasının en büyük topluluklarından biri olan WSM tokeni, hareketin sadık destekçilerini meşrulaştırmayı amaçlamaktadır.

WSM Coin Nedir?

WSM Coin, Wall Street Memes platformunun yerel kripto para birimi olup, Ethereum blockchain üzerinde maksimum 2.000.000.000 (2 milyar) arza sahip bir ERC-20 tokenidir.

WSM Coin kurucusu kim?

WSM, halka açık bir ekibin bulunmadığı bir topluluk memecoin projesidir.

WSM toplam arzı kaç?

WSM toplam arz: 2.000.000.000’dir.

WSM Coin Nereden, Nasıl Alınır?

Wall Street Memes (WSM) Coin Gate.io Startup alanında listelenecektir. İlk listeleme 2023-10-03 10:00:00 UTC+3 tarihinde gerçekleşecek. WSM satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Makale girişinde bulunan link üzerinden Gate.io Borsasına Kaydolun (BONUS Kazanın)
  • KYC tamamlayın ve doğrulamaları geçin.
  • Startup alanına tıklayın.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler