Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberOtterHome (HOME Coin) Nedir?

OtterHome (HOME Coin) Nedir?

OtterHome (HOME Coin),  Arbitrum Layer2 ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans projesidir. Peki tam  olarak OtterHome (HOME Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

OtterHome  alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve BONUS kazanın.

OtterHome (HOME Coin) Nedir?

OtterHome, UniSwap’e benzer şekilde merkezi olmayan ticaret ve likidite sağlamayı amaçlayan, Arbitrum Layer2 ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir.

Home coin kurucusu David’dir. David kripto alanında zengin bir deneyime sahip olan David, ekibimize sarsılmaz bir tutku ve uzmanlıkla liderlik ediyor. İnovasyona yönelik amansız çabası, OtterHome’u merkezi olmayan finans DeFi devriminin ön saflarına taşıdığı belirtilmektedir.

İlginizi çekebilir

OtterHome Coin Nasıl Alınır?

HOME coin, alım-satım yapmak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler