Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPlay Token Nedir, Nasıl Alınır?

Play Token Nedir, Nasıl Alınır?

Bitcoin’in yükselişiyle beraber kullanıcılar yeni çıkan coinleri araştırmaya başladı. Bu yazımızda yeni çıkan Play Token nedir, nasıl alınır sizlerle paylaşacağız. İzle ve Kazan!

Play Token alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve BONUS kazanın.

Play Token Nedir?

Play Token izle kazan stratejisiyle çalışan XCAD tokenidir. XCAD Ağı şimdiye kadarki en başarılı başlangıç ​​satışıydı ve Watch2Earn Ekosistemleri içinde yeni bir token olan PLAY ile geri döndüler. Play tokeni sınırsız bir kaynağa sahip olacak ve bir NFT ile video izlerken kazanılacak.

XCAD Ağı, dünyanın en büyük YouTuber’larından bazıları için bir hayran tokeni ve NFT platformudur. Watch2Earn’ün gücünden yararlanan kullanıcılar, mevcut kullanıcı akışlarında herhangi bir değişiklik yapmadan Google Chrome Eklentisi veya Mobil uygulama aracılığıyla doğrudan YouTube’da hayran tokenları kazanabilir. Bu taraftar tokenları, içerik oluşturucularla ilgili belirli kararlara oy vermek veya etkinlikler, ürünler, NFT ödülleri vb. için erken bilet erişimi gibi özel avantajların kilidini açmak için kullanılabilir.

Bunu CHZ gibi düşünün, ancak futbol kulüpleri yerine içerik yaratıcıları içindir. Taraftar tokenlarını ve XCAD Uygulamasını/Eklentisini aktif olarak tanıtacak olan. Taraftar tokenlarının düşük getiri sağladığını lütfen unutmayın. Platformu geliştirirken, kullanıcıları işe alma, gelir elde etme ve bir bütün olarak benimseme konusunda çok başarılı olan StepN ve AXIE’nin başarısını da inceledik.

Bu 2Earn modellerinin yüksek getiri unsuru, proje değiştiren bir pazarlama aracı olarak işlev gördü. Ayrıca, her hayran tokenini dağıtmanın, veri toplamanın ve platformu değiştirmenin zaman alacağını fark etmeye başladık. Bunun da ötesinde, hayran tokenlarını kullanıma sunarken, yalnızca piyasaya sürülen tokenize edilmiş Yaratıcıların video kitaplığından kazanabileceklerinden, kullanıcıların izleyecekleri yalnızca sınırlı videoları olacaktır.

Bu nedenle, StepN’e benzer bir oyun olan ‘PLAY’ adlı uygulamanın 2. bölümünü geliştirdik. XCAD ve PLAY kullanarak bir NFT basarsınız ve belirli videoları izleyerek PLAY kazanırsınız. Bastığınız NFT, oyun içindeki performansı ve PLAY kazançlarını farklı şekillerde etkileyen 5 özelliğe sahiptir. Videoları izleyerek PLAY tokenları kazanabilirsiniz, bu token aynı zamanda NFT’nizi onca izlenmeden sonra onarmak için kullanılır.

NFT’niz ayrıca yükseltilebilir. Sürdürülebilirliği artırmak için bir kullanıcı PLAY ile her etkileşimde bulunduğunda birden çok havuz/yanma olur.

PLAY , NFT talep/basma seviyelerine bağlı olarak basılacak olan sınırsız bir kaynağa sahiptir. Bununla birlikte, PLAY tokeninin aşağıda açıklanan birçok deflasyon önlemi vardır.

PLAY Yakma Mekanizmaları

  • Play ve NFT’ler, tüm kullanıcılar için oyunlaştırılmış bir deneyim sağlarken arzı azaltmanın birçok yolunu sunar.
  • Birkaç örnek:
  • NFT Basımı (%93 yanmış)
  • NFT Tamir Etme (%96,5 yanmış)
  • Yükseltme Özellikleri (%96,5 yanmış)
  • NFT Yetiştirme (TBC Yanık)
  • NFT Ticareti (%3,75 yanmış)

Play Token Nasıl Alınır?

Play satın almak için yukarıda yer alan bağlantıdan kaydolabilir ve bonus kazanabilirsiniz. Gate.io tüm kripto para borsaları arasında en köklü geçmişe sahiptir.

Play SSS

Play Token arzı kaç?

Play Token arzı sınırsızdır.

Play Token Nereden Alınır?

Play Gate.io borsasından alınır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler