Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberOasys (OAS) Coin Nedir?

Oasys (OAS) Coin Nedir?

Yeni çıkan coinlerle bilinen borsa Gate.io yeni bir Startup’ı kullanıcılarına duyurdu! Peki tam olarak, Oasys (OAS) Coin nedir, nasıl alınır ?

Oasys (OAS) Coin nedir?

Oasys Architecture, oyun geliştiricileri için tasarlanmıştır ve halka açık L1 ve özel L2 blockchain teknolojisi çözümlerinin en iyilerini birleştirerek kullanıcılara yüksek hızlı, sıfır gaz ücreti deneyimi sunar.

Katman 2 teknoloji çözümlerinin çoğu, yüksek değere ve dolayısıyla yüksek gaz maliyetine sahip olan Katman 1 olarak Ethereum‘a dayanmaktadır. L2’de işlem hızı anlık olmakla birlikte belli bir miktar gas ücreti gerektirmektedir. Bu nedenle, oyunlara özel bir EVM yan zinciri ve halka açık blok zinciri olan Oasys Layer 1’i (Consensus Layer) çalıştırmaya ve kullanıcıların Layer 1’i nadiren doğrudan kullanacağı ve oyunların gerçek mantığının Oasys Layer 2’de (Yürütme Katmanı) çalıştırabilirler.

Her metaverse (oyun geliştiricisi) kendi Layer 2’sini çalıştırabildiğinden, kullanıcılar için gas ücreti yoktur ve geliştirici bu ücretleri karşılar. Ayrıca Oasys, PoS tabanlı mutabakat mekanizması sayesinde gereksiz yere enerji tüketmeyen, çevre dostu bir blockchain olduğundan, geliştiriciler için gaz ücreti maliyeti minimum olacaktır.

OAS Coin nasıl alınır?

Oasys (OAS) Coin alım-satım işlemleriniz için asşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. 

  • Buradan borsaya kaydınızı başlatın. 
  • Kayıt doğrulamalarını tamamlayın.
  • Startup alanına tıklayın.
  • Startup alanında ön satışa katılabilirsiniz.
  • Ön satış sonrasında  2022-12-12  tarihinde USDT işlem çiftinde listelenecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler