Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberVoxto (VXT) Nedir, Nasıl Alınır?

Voxto (VXT) Nedir, Nasıl Alınır?

Yeni bir ön satış duyurusunun ardından kullanıcılar Startup alanını ziyaret etmeye başladı. Peki tam olarak, Voxto (VXT) Nedir, Nasıl Alınır?

Voxto (VXT) nedir?

Voxto, kullanıcılara merkezi olmayan dünyaya girmek için daha iyi seçenekler, küresel tüketicileri, zincir dışı ve dijital tüccarları ve kripto ekonomisini birbirine bağlayan bir ödeme çözümü sağlamak için kuruldu. Voxto, küresel tüketicilere ve tüccarlara uygun erişim kanalları sağlayarak daha fazla kişinin DeFi, Layer3 uygulamaları ve Web3 hizmetlerini kolayca kullanmasına olanak tanır.

Voxto’nun toplam $VXT arzı 1.800.000.000 tokendir ve Voxto Platformunun operasyonlarının 5. yılında tamamen açılması hedeflenmektedir. 

Voxto (VXT) nasıl alınır?

  • Voxto Coin alım-satım yapmaya karar verdiyseniz önce hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda bonusları almak için kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Startup alanında yada Piyasalar kısmında USDT/Voxto şeklinde ticarete başlayabilirsiniz.

Sabit bir vade için stake yapanlarla birlikte fonları bir araya getirmek, trader ekibinin genel riski daha iyi yönetmesini ve kâr elde etmesini sağlar. Traderlar daha stratejik piyasa kararları ve koruma önlemleri alabildikleri için bu, yatırımcılara ve şirkete uzun vadede fayda sağlar.

Ayrıca, resmi Voxto coini $VXT’nin tanıtımı ve ilk token satışı, ekibin Voxto’nun geliştirme planları boyunca $VXT’yi kullanan bir dizi program ve gelişmiş araçlar geliştirmesini sağlar. Bu aynı zamanda sürdürülebilir bir Voxto staking-ödül ekosistemi sağlar.

Voxto kurucusu ?

Jeffrey Ong, bir kripto para birimi patronu ve bir melek yatırımcı olan VOXTO’nun kurucusudur. Jeff şu anda dijital varlık yatırım stratejileri ve blockchain teknolojilerinde öncü olan dünyanın en iyi kripto para tüccarıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler