Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberO Şarkıcı Hayatını Kaybetti

O Şarkıcı Hayatını Kaybetti

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Çocuk yaşta müzik dünyasına giren ünlü Halil Taşkın’dan acı haber geldi. O Şarkıcı Hayatını Kaybetti

Halil Taşkın Hayatını Kaybetti!

Halil Taşkın daha küçük yaşlarda müzik dünyasına adımını atmıştı. Daha ilk günlerden adını müzik dünyasına duyuran Halil Taşkın’ın acı haberi geldi ve Aynı zamanda video filmlerde de rol alan Taşkın’ın ölüm haberini şarkıcı Kader duyurdu.

Ünlü şarkıcı Halil Taşkın, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Ölüm haberini duyuran şarkıcı Kader, “Canımı kaybettim, ağabeyim, çocukluğumu, gençliğimi kaybettim” ifadelerine yer verdi.

Taşkın, ‘Zor Kirve’, ‘Elveda’, ‘Aşığım Seviyorum’, ‘Seni Sevmeyen Ölsün’, ‘Yıllar Utansın’, ‘Bir Yar Sevdim Sivaslı’ ve ‘Saçıma Kar Yağdı’ gibi şarkılarıyla tanınmıştı.

o şarkıcı hayatını kaybetti

Halil Taşkın Kim?

Halil Taşkın, 1973 yılında Karaman’da doğmuş olup, daha çocuk yaşlarda ünlü olan Halil Taştan 1980’li yılların popüler çocuk sanatçılarından birisi oldu.

Halil Taşkın  geçmişten bugüne 7 adet albüme imza attı. Bu albümler arasında yer alan birçok şarkı hit olmayı başardı. Hit olan şarkılarından bazıları ise şu şekildedir; Zor Kirve, Elveda, Aşığım Seviyorum, Seni Sevmeyen Ölsün, Yıllar Utansın, Bir Yar Sevdim Sivaslı ve Saçıma Kar Yağdı gibi şarkıları oldu.

Halil Taşkın müzik kariyerinin yanında sinema filmlerinde de rol aldı. Halil Taşkın Küçük Beyzade, Babasının Oğlu, Küçük Ağam ve Günahsız Yetim gibi 10 sinema filminde oynadı.

İlginizi çekebilir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler