Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMoneySwap (MSWAP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

MoneySwap (MSWAP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Bu hafta içerisinde yeni bir Startup başlıyor . Listeleme öncesinde coinlerin yeterince talep toplayabilmesi adına Startup aktivitesi düzenleniyor . Peki tam olarak , MoneySwap (MSWAP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

MSWAP Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

MSWAP Coin Nedir ?

MSWAP , Moneyswap platformunun ana kripto para birimi ve yerel simgesidir . Token bilgileri aşağıda mevcuttur .

Token adı: MoneySwap
Token sembolü: MSWAP
Maksimum Arz: 1.500.000.000 MSWAP
Token Türü: BEP-20

MSWAP Nasıl Alınır ?

MSWAP yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada ön satışa sunulacaktır . MSWAP Token alım satım işlemine başlamak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir .

  • MSWAP Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Tüm doğrulamalardan sonra biraz kripto varlık yada itibari para yatırın .
  • Daha sonra MSWAP Coin işlemlerine başlayabilirsiniz .

MoneySwap Nedir ?

MoneySwap projesi ve MSWAP Coin, sanatlarını NFT aracılığıyla popülerleştirmek isteyen sanatçılar için bir aracı olarak hareket etmek için bir belirteç olarak kullanılacaktır. MSWAP proje ekibi, herkesin NFT’leri yükseltmesini ve piyasada ticaret yapmasını kolaylaştırmak istiyor. Sanatçıların resim, video veya müzik dosyası ortamından bağımsız olarak MSWAP platformu aracılığıyla çeşitli pazarlarda (ETH, SOL vb.) istedikleri NFT’yi listelemelerine yardımcı olur.

MoneySwap (MSWAP) Coin Yorum , Geleceği !

2022’nin geri kalanı için MoneySwap fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. TradingBeast, 0,001497$’a doğru bir düşüş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,0099$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Aralık ayında 0,00251$’ı işaret ederek MoneySwap’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlı toplanmış olup herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler