Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberEthereum Eagle Project Nedir ? EGL Nedir ? EGL Coin !

Ethereum Eagle Project Nedir ? EGL Nedir ? EGL Coin !

Ethereum Eagle projesi (EGL), topluluk ve blok üreticileri (madenciler) arasında teşvik edici yanlış hizalamayı ve şeffaflık eksikliğini köprülemek için topluluk liderliğindeki bir çabadır. Peki tam olarak , Ethereum Eagle Project Nedir ? EGL Nedir ? EGL Coin ! EGL Nasıl Alınır ?

ethereum eagle project

Ethereum Eagle Project Nedir ? EGL Nedir ?

EGL Nedir ? EGL Coin Nedir ? Ethereum Eagle projesi (EGL), Ethereum topluluğu ile madenciler arasındaki teşviklerin yanlış hizalanmasını ve şeffaflık eksikliğini tüm paydaşlar için değeri en üst düzeye çıkaracak şekilde çözmeye odaklanan topluluk liderliğindeki bir çabadır.

Şu anda, protokol için yalnızca gaz sınırlarına ve blok boyutlarına madenciler karar verirken, bu kararlardan etkilenen Ethereum kullanıcıları hiçbir söz hakkına sahip değil. EGL, tüm ETH ekosisteminin Ethereum’un gaz limiti üzerinde oy kullanmasına izin veren ve Ethereum madencilerini topluluk tarafından kararlaştırılan konsensüs gaz limitini takip etmeye teşvik eden bir zincir üstü koordinasyon belirteci EGL sunar.

egl nasıl alınır

EGL Nasıl Alınır ? Ethereum Eagle Project Nasıl Alınır ? EGL Coin !

Kullanıcılar Genesis etkinliğine CoinList üzerinden veya bağımsız olarak katılabilirler. CoinList, Genesis etkinliğindeki ilk ve son birkaç işleme katılacak. Bunu yaparak, CoinList katılımcıları hem kilidi açılmış en erken EGL’yi hem de en fazla bonus jetonunu alacaklardır.

EGL Coin Satım alma işlemi için öncelik ile Coinlist borsasına kayıt olmak gerekmektedir .

EGL Nasıl Alınır ?

 • Coinlist’de yeni çıkan coinleri almak için ,   BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
 • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Coinlist üyeliğiniz aktif olacaktır.
 • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Genesis’e en erken katkı ilk olarak açılırken, Genesis’e yapılan son katkı en yüksek bonus EGL yüzdesini alacaktır. CoinList, kullanıcıların ETH katkılarını Genesis’in başlangıcında ve sonunda dağıtacak ve kullanıcılar ilk katkının orantılı paylarını altı ay içinde ve kalan miktarı bir yıl sonra alacaklar. CoinList ile stake yapmanın faydaları şunları içerir:

 • CoinList, ödülleri en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak yeniden oy vereceğinden, kullanıcılar bileşik token ödülleri alabilirler.
 • CoinList, akıllı sözleşme ile etkileşime girerek karmaşıklığı son kullanıcıdan uzaklaştıracak.
 • Kullanıcılar, Genesis’e katılmak veya bonus EGL’lerini oylamak için ETH işlem ücretlerini bireysel olarak ödemeyecektir.
 • Kullanıcılar, katılımdan önce istedikleri gaz limiti için oy kullanabilecekler. Kullanıcılar, CoinList aracılığıyla kaydolarak, kilitleme süresi boyunca gaz limiti oylarını değiştiremeyeceklerini unutmamalıdır. Kilitlenme süresi boyunca oylama tercihinin değiştirilememesi, kazanılan bonus EGL miktarını olumsuz etkileyebilir.
 • Katılımcılar sorunsuz bir şekilde ETH stake edebilir ve EGL tokenlerini alabilir.

EGL Nasıl Alınır ? EGL Coin !

Varlık EGL
Katkı Süresi Katkıların Açılışı: 27 Temmuz 2021, 22:00 UTC
KatkıKapanışı: 11 Ağustos 2021, 17:00 UTC Not: CoinList’in katkı sınırına ulaşması durumunda katkı dönemi erken kapanacaktır.
Genesis Tarihleri Genesis Açılış: 7 Ağustos 2021, 17:00 UTC
Genesis Kapanış: 14 Ağustos 2021, 17:00 UTCNot: Genesis sözleşmesi 25.000 ETH alırsa EGL Genesis erken kapanacaktır.
İlk Tedarik 750M EGL
Finansman Yöntemleri BTC, ETH, USDC, USDT

BTC, USDC veya USDT ile katılan kullanıcıların varlıkları katkı anında ETH’ye dönüştürülür.

Genesis Sonrası Dağılım Geçerli kilitlenmelerden sonra, katılımcılar, katkı süreleri veya oylama tercihlerine bakılmaksızın, CoinList Cüzdanlarında ETH katkısı, kazanılan EGL ve bonus EGL tokenlerinin orantılı paylarını (herhangi bir ücret hariç) alacaklardır.

Not: Kullanıcılar, Balancer’daki EGL-ETH çifti arasındaki fiyat hareketlerinden dolayı dağıtım yoluyla ilk katkıdan daha az veya daha fazla ETH alabilir. Kullanıcılar, ilk ETH katkısından daha az değer almayacak.

CoinList Katkı Payı CoinList, Genesis sözleşmesine 15.000 ETH’ye kadar tahsis edecek.
CoinList Bireysel Katkı Limitleri Minimum Katkı: 0.05 ETH
Maksimum Katkı: 25 ETH
CoinList Kilitlenmesi CoinList, Genesis etkinliğindeki ilk ve son işlemlere katılıyor. CoinList, ilk işlemde 1.000 ETH ve son işlemlerde 14.000 ETH’ye kadar dağıtacak.

CoinList kullanıcıları, kilitlenmeler sona erdiğinde, stake edilen EGL ve ETH’den orantılı paylarını alacaklar. İlk dağıtımın, 25.000 ETH’nin stake edildiği varsayılarak, Genesis’in kapanmasından sonraki 7 ay içinde, ikinci dağıtımın ise Genesis’in kapanmasından bir yıl sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

Genesis Sonrası Oylama ve Staking Katılımcılar, CoinList aracılığıyla beş gaz sınırından birini oylayabilir. Oylama sözleşmesi dağıtıldıktan sonra CoinList, kullanıcıların stake ettiği EGL’yi bunlara uygun olarak oylayacaktır.
CoinList Ücretleri Dağıtım sırasında, CoinList’in ücreti, dağıtım sırasında üretilen EGL’nin %10’u ve alınan ETH katkısının %2’si olacaktır.
Katkı Mekanizması EGL Genesis’e CoinList aracılığıyla kaydolan kullanıcılar, CoinList Katkı Dönemi başlamadan önce sıraya girmek için benzersiz bir bağlantı içeren bir e-posta alacaklardır. Katkı Dönemi başlamadan önce kuyruğa gelen tüm kullanıcılar bir bekleme odasına yerleştirilecektir. Bekleme odasına erken gelmenin size kuyrukta daha iyi bir yer sağlamayacağını lütfen unutmayın.

Katkı Dönemi başladığında, bekleme odasındaki kullanıcılara, Katkı Dönemi başladıktan sonra gelenlerin önüne rastgele bir sıra atanır. Satış başladıktan sonra gelen kullanıcılar, bekleme odasındakilerden sonra ilk gelen, ilk hizmet verilen bir yer alır.

Kullanıcılar, finansmanı tamamlayana kadar tahsisi güvence altına almaz. Fonlamayı tamamlamadan önce katkı üst sınırına ulaşılırsa, kullanıcıya bir tahsisat verilmeyecektir.

Uygun Katılımcılar Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada ve belirli yargı bölgelerinin sakinleri ve vatandaşları için mevcut değildir .
spot_img
Diğer Yazılar

3 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler