Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLabel (LBL) Coin Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Label (LBL) Coin Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Label (LBL) Coin Gateio Startup ‘ta yer alıyor . Başarılı bir satış sonrası listeleme gerçekleştirilecek . Label (LBL) Coin Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Label Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

LBL Coin Nedir ?

LBL Coin Label platformunun ana simgesi ve kripto varlığıdır . $LBL Token, LABEL ekosisteminin büyümesini sağlamak için çeşitli şekillerde kullanılabilen Ethereum tabanlı bir yardımcı program ve yönetişim belirtecidir . LBL Token, öncelikle ödeme, stake ve yönetim birimi olarak hizmet vererek LABEL platformunda temel token ekonomisini oluşturmak için kullanılır .

LABEL platformu kullanıcıları, platformdaki tüm eğitim içeriği için ödeme olarak LBL tokenlerini kullanabilir. LBL tokenları , NFT içeriğinin hak sahibine ayda bir kez ödenir. Tokenların bir kısmı da platform ücretleri olarak DAO Fonlarında birikir. DAO Fonlarında ayrılan komisyon oranları, LBL sahipleri tarafından yönetişim mekanizması aracılığıyla değiştirilebilir.

Label Coin Nedir ?

LABEL, mevcut içerik üretimi ve yatırımının önündeki yüksek engelleri yıkmak için yatırım, dağıtım ve promosyon süreçlerini destekleyen ve mevcut haksız kâr dağıtım yapısını ortadan kaldıran bir kuluçka sistemi sunan blok zinciri tabanlı, NFT, telif hakkı paylaşım platformudur . 

LABEL’e, Güney Kore’de sistematik ve pratik bir müzik eğitimi şirketi olarak bilinen ve Kore’de 200’den fazla profesyonel eğitmene
ve dünyanın yedi büyük ülkesinden en iyi 25 sanatçıya ev sahipliği yapan CLESSON & OPENTRACK katıldı .

LBL Coin Nasıl Alınır ?

LBL yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada ön satışa sunulacaktır . LBL Token alım satım işlemine başlamak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir .

  • LBL Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Tüm doğrulamalardan sonra biraz kripto varlık yada itibari para yatırın .
  • Daha sonra LBL Coin işlemlerine başlayabilirsiniz .

Label (LBL) Coin Yorum , Geleceği !

LABEL Foundation’ın analizimize göre 2022 için fiyatı 0,017$ ile 0,026$ arasında değişmeli ve LBL’nin ortalama fiyatı 0,021$ civarında olabilir . Fakat burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler