Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberPOPKON (POPK) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ?

POPKON (POPK) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ?

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu . Ön satış performanslarıyla kullanıcıları cezbeden Gateio yeni Startuplara devam ediyor . Peki POPKON (POPK) Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Yorum , Geleceği ?

Popk Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

POPK Coin Nedir ?

POPK, kapalı platform ekonomik mekanizması, büyük platform üretiminin tekeli ve merkezi platformda satın almanın miktar sınırlaması gibi mevcut canlı yayın platformu endüstrisinin sorunlarının ve sınırlamalarının üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. 5.66 milyon kullanıcıya çeşitli kişisel yayınlar sağlayan Güney Kore’nin en büyük ikinci canlı yayın platformu olan ‘POPKON TV’de blockchain teknolojisini uygulayarak, katılımcılar arasında bir stake havuzu aracılığıyla doğrudan kar elde etmek için bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. içerik oluşturucular, kullanıcılar ekosistemde üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan kullanabilecekler .

Popkon Nedir ?

POPKON projesinin özü, L2E (Kazanmak için Canlı akış) ve SocialFi (NFT + Staking & Hazine) işletimindedir. Oluşturucular, kullanıcılar ve ekosistemdeki herhangi bir katılımcı, üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan stake havuzu aracılığıyla doğrudan kar elde edebilecekleri bir ortam sağlanacaktır. POPK Tokenlarına ve NFT’ye sahip olanlar, ödüllerle dönen platform karar verme sürecine katılabilir. Token dolaşımları tek yönlü değildir, POPKON, katılımcılar için bir ödül sistemi aracılığıyla token dağıtımından erdemli bir döngü oluşturmak için sağlıklı bir yönetim olmayı hedeflemektedir.

Merkezi yayın endüstrisi sorunu, canlı yayın pazarının en güçlü yanı olan ve şu anda kendi kendini çürüten ‘gerçek zamanlı iletişimi’ engelledi. Bunu ele almak için POPKON, şeffaflık ve güvene dayalı bir pazar ortamı yaratmak için blockchain teknolojisini uygulayacaktır.

Popk Coin Nasıl Alınır ?

Popk Token yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada ön satışa sunulacaktır . Popk Token alım satım işlemine başlamak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir .

  • Popk Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Tüm doğrulamalardan sonra biraz kripto varlık yada itibari para yatırın .
  • Daha sonra Popk Coin işlemlerine başlayabilirsiniz .

POPKON (POPK) Coin Yorum , Geleceği ?

2022, 2023, 2024, 2025, 2030 için POPKON fiyat tahminlerini/tahmini arıyorsanız ve gelecekte POPKON (POPK) fiyatlarının nereye gideceğini bilmek istiyorsanız? POPKON’un (POPK) geçmiş fiyatlarını analiz edeceğiz ve gelecekteki fiyat hareketleri hakkında uzmanların neler söylediğini öğreneceğiz.

Popk Gateio Startup haberiyle ciddi bir yükseliş yakaladı . Fakat uzmanlar listeleme sonrasını ön göremediklerini belirtiyorlar .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler