Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunLong Dark ! Hayatta kalma oyunu

Long Dark ! Hayatta kalma oyunu

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Evet sizlere bir oyundan bahsetmek istiyorum.En iyi hayatta kalma oyunu , adı Long Dark .Çoğu hayatta kalma oyununa dikkat ederseniz , yada mutasyona uğramış canlılar size saldırır, yada bir virüsten enfeksiyon kapmış yaratıklar , sizleri ölümüne kovalar. Long Dark ‘ta ne bu mutasyonlu canlılar , ne uzaylılar , nede virüslüler sizi öldürmeye çalışıyor.

Long Dark , hikayesiyle neredeyse gerçeğe en yakın hayatta kalma oyunu , oyun bir uçak kazası ile başlıyor. Ve ufuktan hayalden gelen sesler çoğu zaman sizi yönlendirmeye çalışıyor. Kışın ortasında Norveç tarzı bir ülkede uçak kazası oluyor , ve sizi gizemli sesler uyandırıyor. O da ne . Ne sus var , hava eksi bilmem kaç , yiyecek yok. Hipotermi tehlikesi adım adım. Başlangıçta bi tepede bir yerde kalmışsınız. Su yok. Adamın ayak zedelenmiş. Tam bir felaket, gusül nedir, farzları nelerdir , timsali oluyorsunuz. Bu sevgili Long Dark denen oyunda.

2020 en iyi hayatta kalma oyunu

 

Kar’ ı eritiyorsunuz, su oluyor , ama içemiyorsunuz çünkü mikroplu hasta olma riskiniz var . Ya suyu temizleme maddesi bulacaksınız yada suyu bir daha kaynatacaksınız. Eee hani odun çalı çırpı . Onları da toplayacaksınız bir zahmet. Karnınız mı acıktı . Başlangıçta leşlerin etini toplar iken daha sonradan avlanmaya başlıyorsunuz.

Zaten gitgide seviye ilerledikçe , çoğu eşyaya sahip oluyor. Ve gizemli bir olayın ufkunda kendinizi buluyorsunuz. Akşam olunca zombiler saldırmıyor. Kurtlar cirit atıyor. Ama bir yakalarlarsa harbiden Long Dark yani 😀 . Daha sonradan fişekler , silahlar falan baya komanda gibi oluyorsunuz. Oyun hiç can sıkıcı olmamakla beraber benden tam puan aldığını söylemek isterim çekinmeden oynayın deneyin derim. Long Dark bana göre en iyi hayatta kalma oyunlarından biri net söyleyeyim.

Bu arada oyun en çok Ülkemizde oynandığını belirtmek isterim. Hayatta öyle kalınmaz böyle kalınır diyorsanız. Alın size Long Dark.

Bilmeniz gerekn başka bir konu ise Long Dark ‘ın mevcutta mobil sürümü bulunmamaktadır. Mobil hayatta kalma oyunları için 2020 En iyi hayatta kalma oyunları ( Mobile ) yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Pc için diğer en iyi hayatta kalma oyunları

1- Ark
2-Dont Starve
3-The Rust
4-The Forest
5-DayZ

Konu ile ilgili anlamadığınız yerlerde bizlere mail gönderebilir, veya yorum yazabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji ile kalın …

spot_img
Diğer Yazılar

2 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler