Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilS20 , S20 Plus , S20 Ultra sızdı !

S20 , S20 Plus , S20 Ultra sızdı !

Samsung ‘un Amiral gemisi olan S serisinde , gözler 11 şubata çevrilirken, daha lansman yapılmadan Samsung Galaxy S20 , S20 Plus , S20 Ultra ‘nın görüntüleri sızması firmayı biraz üzmüş olacak.Günümüzde teknolojinin hat safha ilerlemesi ile artık neredeyse hiçbir şey gizli kalmıyor. Bu konudada baya muzdarip olan Samsung firması görünüşe göre diğer cihazlarda olduğu gibi , Samsung Galaxy S20 ‘ninde görüntülerini ele vermiş.

 

 

Sansürlerin pek bir işe yaramadığını zaten görüyorsunuz. Cihazlar tasarım olarak , yenilenmiş A serisine benzemekte. Zaten kamera dizilimi aynı şekilde olduğunu görüyorsunuz.Görüntüde 3 model olduğunu görüyorsunuz. Bunlar Samsung Galaxy S20 , S20 Plus ve S20 Ultra .

 

Güney Kore’li firma lansmanını 11 Şubat’ta yapacağı Galaxy S20 serisini satışa ise 6 martta sunacağı bildirdi. S20 modelinin satış fiyatı 899 Euro iken , S20 Ultra ise 1399 Euro ‘dan satışa sunulacaktır. Unutmadan belki cihazların satışı gecikebilir.Çünkü firma ne kadar S20 modellerinin üretimini tamamlamış olsa da , cihazın aksesuarlarının üretiminde problem olduğu haberlerimiz arasında.

S20 ve diğer Samsung S ve Note serisi bildirim ışığı ayarlarını yapmak için ,Samsung bildirim ışığı ayarı nasıl yapılır ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bunun nedeni ise Çin ‘ deki Corono virüsü yüzünden olduğu belirtiyor. Samsung Galaxy S20 satışa sunulsa bile kullanıcılar büyük ihtimal ile, kılıf , cam gibi aksesuarları için biraz bekleyebilirler. Peki siz S20 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Güncelleme S20 serisinin özellikleri ve kıyaslama ekranı sitemizde . Samsung Galaxy S20 yazısına yıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler