Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLien Coin Nedir ? Lien 3x Yaptı !

Lien Coin Nedir ? Lien 3x Yaptı !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Ayı piyasasının hakim olduğu şu dönemlerde kullanıcılar yeni çıkan coinlere merak sarmış durumda . Yeni çıkan coinler arasında olan Lien ilginç bir şekilde gündemde yer almaya başladı . Trend coinler arasına girmeyi başaran Lien , listeleme sonrası 3x yaptı ! 

lien coin

Lien Coin Nedir ?

Lien, Lien protokolü kullanıcılarına protokol ve FairSwap üzerinde işlem yaparken ücret indirimleri sağlayan bir yardımcı program simgesidir.

  • %0,2 – iDol sabit parasını basmak için Lien protokolü (%100 dağıtıldı)
  • %0,3 – FairSwap değişimi (%20 dağıtılmış)

Ücretler ETH veya iDOL’de toplanır ve daha sonra her ayın sonunda indirimler/indirimler olarak Lien Token sahiplerine orantılı olarak dağıtılır. Ethereum üzerindeki Lien protokolü, bir türev ve ETH’nin kararlı bir bileşeninin oluşturulmasına izin verir. 

Lien protokolü, Lien tokenlarından ve iDol stabilcoinlerinden oluşur. Zincir üzerinde türevler oluşturmak için protokol, 1 ETH’den iki token üretir.

Lien Alım-Satım Rehberi

Gateio Lien Coin

  • Lien Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler