Cuma, Nisan 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWalken Coin Nedir ? WLKN Nasıl Alınır ?

Walken Coin Nedir ? WLKN Nasıl Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Listeleme haberiyle 6x ‘den fazla yükseliş yakalayan Walken kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Walken (WLKN) Coin Nedir , Nasıl Alınır yazısı bu yazımızda ! Bu arada yürüyerek kripto varlık kazanmak isteyen kullanıcılar için uygulaması mevcut .

wlkn coin

Walken (WLKN) Coin Nedir ?

İnsanlara oyun oynayarak ve aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı kalarak geçimlerini sağlama şansı vermek istiyoruz. Walken® Platformunda CATthlet’lerinizle çeşitli Savaş oyunlarına girmek için daha fazla yürüyün. Platform, oyuncuların tüm oyun içi mekanikleri kullanarak finansal olarak faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Şimdi Walken Coin Alım-Satım Yapmaya Başla !

WLKN, Walken NFT oyununda çalışmak için kullanılan bir Simgedir. WLKN, Walken’in kısaltmasıdır ve bir kripto para borsasında satın alınabilir veya Walken kullanılarak kazanılabilir.

Yürüyerek kazanılan taşlar, NFT karakterlerinizi yükseltmek için kullanılır. Hız, Güç ve Dayanıklılığı yükseltmek oyun Savaşlarında size yardımcı olacaktır.

Rakibinizle eşleşmek için bir düğmeye basmanız yeterli. Kazanmak size bir Walken Token (WLKN) verir. Platform, oyuncuların tüm oyun içi mekanikleri kullanarak finansal olarak faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla Savaş kazanmak için en iyi kıyafete sahip olan siz olun. Ve böylece daha fazla Walken Token (WLKN) kazanın! Yükseltmeye devam etmek için CAThlet’lerinizin seviyesini yükseltin.

Walken Satın Almak İster Misiniz  ?

Wlkn alım-satım işlemlerinizi Gem kripto para borsası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra kayıt işlemlerinizi tamamlayarak bonus kazanmayı unutmayın . Buradan kaydınızı başlatın !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler