Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFlurry Coin Nedir ? Listeleme Sonrası Yükseliş Başladı !

Flurry Coin Nedir ? Listeleme Sonrası Yükseliş Başladı !

Flurry Finance listelemesi gerçekleşti . Listeleme sonrası 3x yükseliş yakalayan Flurry kullanıcılar için merak konusu . Peki tam olarak , Flurry Coin Nedir ? Flurry Nasıl Alınır ?

Flurry Coin Nedir ?

Flurry, DeFi’nin kullanılabilirliğini artırmakla ilgilidir. Kullanıcılar, birçok olumsuz kullanıcı deneyimi nedeniyle DeFi ürünlerinin avantajlarından yararlanamıyor. DeFi sadece teknoloji meraklıları için değil, herkes için tasarlanmalıdır. Flurry, getiri yaratma deneyimini tüm kullanıcılar için basit ve kullanışlı hale getirmeyi amaçlar.

Bu nedenle, daha düşük ücretler ve çeşitlendirilmiş risklerle verim çiftliği faizi oluşturmak için temel sabit paralarını kullanacak bir zincirler arası belirteç olan rhotoken’i tanıtmak gerekir . Değeri USD’ye bağlı olan.Spend: Böylece rhotoken bir değişim aracı olarak hareket edebilir.

Flurry Coin Nasıl Alınır ?

Flurry alım-satım işlemlerinizi Gem kripto para borsası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra kayıt işlemlerinizi tamamlayarak bonus kazanmayı unutmayın . Buradan kaydınızı başlatın !

  • Flurry Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktı

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler