Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGoons of Balatroon (GOB) Coin Nedir?

Goons of Balatroon (GOB) Coin Nedir?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Goons of Balatroon ön satışa çıkıyor . Goons of Balatroon (GOB) Coin Nedir? Yorum, Geleceği! 

GOB alım-satım için hemen Buradan Gateio Borsasına Kayıt olun!

Goons of Balatroon (GOB) Nedir ?

Goons of Balatroon (GOB), 2B/3B arayüze sahip hibrit bir metaverse projesidir.Kullanıcılara, ticaret kartı stratejilerini ve arazi mülkiyetini besleyen, oynaması/kazanması ücretsiz bir blockchain oyununa erişim sunar. GOB, oyunculara “önce eğlence”, ardından kazanç fırsatları getirmeyi vaat ediyor.

GOB oyunu, sunduğu NFT’leri desteklemek için Unity ve Ethereum blok zinciri ve Immutable X Layer 2 çözümü ile oluşturulmuştur. Oyun, oyuncuların oyun işlevleri için gereken oyun içi NFT’lere sahip olmalarını ve kontrol etmelerini sağlar. Bu NFT ödülleri, daha fazla kazanç fırsatı için alan yaratır ve ikincil NFT pazaryerlerinde alınıp satılabilir.

Oyun, oynanışı geliştirmek ve etkileşimi artırmak için işlevsel NFT’leri platformuna entegre ediyor. Bu varlıklar, GOB ekosistemine katılmak veya oyunu oynamak için ön koşul değildir.

Varlıklar arasında, bir oyuncuyu diğerinden farklılaştıran ve oyundan kazanılan üstün ödülleri garanti eden oyun içi avatarlar olan Goon Karakterleri yer alır. NFT oldukları için, iki Goon Karakteri tam olarak aynı olamaz. Diğer önemli NFT’ler, kullanıcıların oyunu oynamasını ve ekosistemi anlamasını sağlayan Goon Kartlarıdır. Kartların tümü NFT değildir, ancak NFT tabanlı olanlar, tüm kartlar arasında en değerli ve istenenlerdir.

GOB Coin Nedir ?

GOB Coin , oyun ekonomisine güç veren ve fayda ve yönetim amaçlarına hizmet eden GOB ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Tokenin sabit 750 milyon GOB arzı var.

Oyuncular, oyun içi NFT’lerini diğer oyunculara oynayarak veya kiralayarak ve ödüllerini paylaşarak pasif olarak aktif olarak GOB kazanabilirler. Ek olarak, Goons NFT’lerini ve Goon Bods’u stake etmek (liste dışı) günlük $GOB coin ödülleri verir.

GOB başlangıç olarak Gateio borsasında yer almaktadır . GOB alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler