Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberChoise (CHO) Coin Nedir, Nasıl Alınır ?

Choise (CHO) Coin Nedir, Nasıl Alınır ?

Choise 2022-08-30 09:00:00UTC tarihinde Startup’ta yer alıyor . Choise (CHO) Coin Nedir, Nasıl Alınır ?

Choise (CHO) Coin Nedir?

Choise, protokollerin CeFi ile nasıl çalıştığını yeniden keşfeden, komisyonları 50 kata kadar azaltan ve zincirler arası yüksek verimi 100 milyon CeFi kullanıcısına ulaştıran Crypterium CeFi çözümlerine ve Charism DeFi protokolüne dayalı bir MetaFi (CeFi/DeFi) ekosistemidir.

Choise, CeFi ve DeFi (merkezi ve merkezi olmayan finans) hizmetlerinin tüm avantajlarını tek bir sistemde birleştiren yenilikçi kripto çözümüdür. CeFi ve DeFi kullanıcı tabanları arasındaki bu köprü, kullanıcıların DeFi ürünlerine maruz kalmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak ve süreci kolay, güvenilir ve kusursuz hale getirecektir. Choise.com’un kalbinde yeni bir şirket içi DeFi ekosistemi Charism, bir ürün paketi (vesayetsiz cüzdan, zincirler arası köprüler, işlem oluşturucu, merkezi olmayan türevler ve diğer çözümler) bulunur.

Böyle bir entegrasyon, herkesin en yeni kripto aceminin bile bir düğmeye basarak çiftçilik, merkezi olmayan borsalara erişim , likidite havuzları ve diğer özelliklerden yararlanmasına izin verecektir. Dahili protokol, kullanıcıların blok zincirlerini değiştirmesine veya sonsuz miktarda uygulama yüklemesine gerek kalmadan önceden mevcut olmayan çözümlerin uygulanmasını mümkün kılacaktır. Her şey tek bir özelleştirilebilir uygulama arayüzünde mevcuttur. Charism, kullanıcıların kullanım yöntemleri arasında seçim yapmalarını sağladığı için Crypterium’un Choise.com ekosisteminin ortaya çıkışını işaret ediyor.

CHO Coin Teknik Veriler

Choise (CHO)
Veriler
Dolaşan Arz
Veri Yok
Toplam Arz
1.000.000.000 CHO
Maksimum Arz 
1.000.000.000 CHO
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$1.35 / $0.3842

CHO Coin Nasıl Alınır ?

CHO Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler