Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGold Miner Coin Nedir ?

Gold Miner Coin Nedir ?

Makale tarihiyle 3x ‘e yakın yükseliş sergileyen Gold Miner kullanıcılar arasında dikkat çekmeyi başardı ! Peki tam olarak , Gold Miner Coin Nedir ? Gold Miner Coin Nasıl Alınır ?

gold miner coin nasıl alınır

Gold Miner Coin Nedir ?

GoldMiner, herkesin ödemeye gerek kalmadan oynamaya başlayabileceği, Oynaması Ücretsiz Üçüncü şahıs nişancı NFT oyunudur. GoldMiner ayrıca dinamik oyun ve PvP turnuvalarına katılım yoluyla oyuncuları jeton ve ekipmanla ödüllendirmek için Oyna-Kazan modelini kullanır. DeFi ve P2E modellerinin bu kusursuz kombinasyonu ile GoldMiner, oyunculara aynı anda hem oynama hem de ödül kazanma fırsatı veriyor. Kripto para piyasasına ve NFT‘lere aşina olmayan oyuncular için dostça bir ortam yaratmak için, bu tür oyunculara kendi araştırmalarını yapmaları ve piyasa hakkında bilgi edinmeleri için teşvik vermek için oyuna Crypto Play’e karşı adlı bir mekanizma dahil edilmiştir.

Çoğu NFT oyununun şu anda ortak bir sorunu var: düşük oyuncu tabanı. Birçoğu, örneğin Aylık Aktif Kullanıcılar (MAU) veya Günlük Aktif Kullanıcılar (DAU) gibi ölçümlerini bile yayınlamaz. Popülaritesi patlamadan önce, Axie Infinity bile Ekim 2020 itibariyle yalnızca 7.200 MAU’ya sahipti.

Temel neden, yeni bir oyuncunun oyuna katılması için pahalı olan başlangıç ​​maliyetidir. Oyunu gerçekten oynamadan ve ilk harcamalarını geri kazanabilmeden önce NFT’leri elde etmek için önceden büyük miktarda para ödemek zorundalar. Sonuç olarak, bu oyunlardaki oyuncuların çoğu oyunculardan çok spekülatörlerdir.

Gold Miner Coin Nasıl Alınır ?

Gold Miner Coin satın alma işlemleriniz için yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio borsasını tercih edebilirsiniz .

 • Gateio Gold Miner Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus ile Kayıt)
  • Açılan ekranda sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını legal şekilde doldurun
  • Mail ve telefon doğrulamasını tamamlayın .
  • Son olarak KYC kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile Gold Miner Coin işlemlerine başlayın

İlginizi Çekebilir !

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler