Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberOP Coin Nedir ? OP Coin Nasıl Alınır ?

OP Coin Nedir ? OP Coin Nasıl Alınır ?

OP Coin aynı anda birden fazla borsada listelenme gerçekleştirerek gündemde popüler hale gelmeye başladı . Kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi toplayan altcoin hakkında merak edilenler bu sayfada . Peki tam olarak , OP Coin Nedir ? OP Coin Nasıl Alınır ?

op coin nasıl alınır

OP (Optimism) Coin Nedir ?

OP Coin , Optimism platformunun ana belirtecidir . Platformun geliştirilmesinde , stake , köprü işlevlerinde kullanılmaktadır . OP Coin anlık olarak birden fazla borsada listelenmiştir .

Optimism, Ethereum kullanıcılarının, iyimser toplamalar olarak bilinen bir teknolojiyi kullanarak toplu işlem toplayarak gaz ücretlerinden tasarruf etmesine yardımcı olur . Ethereum , büyük ölçüde, büyüyen bir merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformları akıllı sözleşmelere verdiği destek sayesinde, piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para birimi haline geldi

Ancak bir sorunla karşı karşıyadır: Sürekli yüksek işlem ücretleri sayesinde kullanımı yavaş ve pahalıdır. Ethereum kardeşliği , ağda bu sorunları ele alacak planlı yükseltmelerin kullanıma sunulmasını beklerken, Ethereum işlemlerini daha hızlı ve daha ucuz hale getirmek için ölçeklendirme çözümleri ortaya çıktı.

Optimism böyle bir ölçeklendirme çözümüdür.

OP Coin Nasıl Alınır ?

OP Coin satın alma işlemleriniz için yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio borsasını yada lider kripto para borsası Binance‘ı tercih edebilirsiniz .

 • Gateio OP Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile OP Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler