Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLavax Coin Nedir ? Lavax Labs Nasıl Alınır ?

Lavax Coin Nedir ? Lavax Labs Nasıl Alınır ?

Lavax Coin hafta içerisinde tred coinler arasında yer almayı başardı . Peki tam olarak , Lavax Coin Nedir ? Lavax Labs Nasıl Alınır ? Kucoin borsasında yer alan Lavax , makale itibariyle ciddi bir yükseliş yakaladı . 

lavax kucoin

Lavax Coin Nedir ? Lavax Labs Nasıl Alınır ?

Topluluk için oluşturuldu. Girişim Sermayesi tarafından desteklenmektedir . Lavax Labs , yeni çıkan coinlere fon toplamak için oluşturulan IDO başlatma panelidir . 

Lavax Coin , Lavax Labs platformunun ana belirtecidir . IDO ‘lar Lavax coin ile desteklenmekte yada fonlanmaktadır .

ATK Coin , yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği Kucoin borsasında yer almaktadır . ATK Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edin ;

 • Kucoin ATK Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile ATK Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler