Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPitbull Coin Nedir ? PIT Coin , Nasıl Alınır ?

Pitbull Coin Nedir ? PIT Coin , Nasıl Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Bildiğiniz üzere 2020 yılında bari meme coin adını verdiğimiz projeler yatırımcılarına ciddi kazançlar elde ettirdi . Meme coin örnekleri olarak , Doge , Shiba , Babydoge , Elon vb. Pitbull Coin bir sonraki Gem proje olabilir mi , sorusu kullanıcılar için merak noktası . Fakat Pitbull Coin yakında Gateio borsasında listelenebilir . Pitbull Coin Nedir ? PIT Coin , Nasıl Alınır ?

pıt coin nedir

Pitbull Coin Nedir ?

$PIT, 17 Mart 2021 tarihinde Binance Smart Chain ağı üzerinde listelenen, kripto para kontrat denetmenleri tarafından kontratı incelenip (audit) hiçbir güvenlik riski olmadığı kanıtlanan ve ilk günden itibaren tümüyle PIT yatırımcılarından oluşan topluluk üyelerince katkılar sunularak yürütülen Merkeziyetsiz Bir Topluluk Projesi’dir.

Yatırımcılar, oluşturdukları topluluk ile en başta logo ve web sitesi, sosyal medya platformları, iletişim kanalları olmak üzere grafik dizaynlar,videolar, içerikler üreterek projeyi bugüne kadar taşıdılar. Bu durum ve proje sahipliğinin tekrar ilan edilmesi, kontratı son derece güvenli hale getiren ana etkenlerdendir. Grafik tasarımcılarından websitesi geliştiricilerine, yazılımcılara, yazarlardan, çevirmenlere, analistlere ve hatta müzisyenlere kadar birçok dalda yeteneği olan ve PIT’e yatırım yapan gönüllüler projenin sağlam adımlarla gelişmesine yardımcı oldu.

Her geçen gün yeni kişiler topluluğa katılmaya ve yetenekleriyle projeye katkı sunmaya devam ediyorlar. Bu kadar kısa sürede büyük bir ilerleme kaydeden proje adına topluluk, dünyanın farklı yerlerinden insanların çabaları ile Blockchain çağının doğuşuna tanıklık ederek PIT için her geçen gün kilometre taşları inşa etmeye devam ediyor.

Pitbull  (PIT) Coin Nasıl Alınır ?

Pitbull Coin daha birden fazla borsalarda listeli değilken , yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen MEXC borsasında yer almaktadır . Bugünlerde Gateio borsası Pitbull Coini listeleyebilir duyurusu ise Gateio sayfasında yer alan bir duyuruyla alevlendi . Pitbull Alım-Satım işlemleriniz için ;

MEXC Pitbull Coin Alım Rehberi

PIT Coin yeni çıkan coinlerin ilk adresi MEXC borsasında listelenmektedir . MEXC borsasına kaydolmak için aşağıdaki talimatları takip edin .

  • Pitbull  alım satım işlemleriniz için BURADAN kaydı başlatın . (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen Mail, Şifre , Şifre Tekrarı ve Mail doğrulama kodunu girin
  • Doğrulama işlemlerinden sonra , KYC doğrulamasını tamamlayın
  • Tüm işlemler ardından kayıt işleminiz tamamlanacaktır .
spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler