Binance Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi !

Borsalarda yer alan yüksek komisyonlar , kullanıcılar tarafından farklı borsa arayışlarına sebep olmaktadır. Kıyaslıyoruz web sitesi okurlarımıza en yüksek komisyon indirimi olan Binance %20 Komisyon indirimi kampanyasından faydalanmalarını sağlayacaktır. Binance , tüm Kripto Para borsaları arasında en yüksek işlem hacmine ve en güvenilir borsa konumundadır. Binance borsasında , Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya NFT alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşte  Binance Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

binance %20 komisyon indirimi

Binance Referans Kodu !

Kripto para alım satım işlemlerinde , borsalar kullanıcılardan belirli bir miktar komisyon kesintisi yapmaktadır. Bu tutarlar bazen çok yüksek olarak kullanıcılara yansımaktadır. Komisyon olayını örneklendirmek gerekir ise , 200.000 TL lik bir alım satım işleminde 0,1  oranında bir komisyon kesintisi yaşayacaksınız . Bu ‘da yaklaşık olarak , 200 TL civarında bir komisyon olarak hesabınızdan düşecektir. Satım işleminde de aynı oran geçerlidir. Binance yüzde 20 Referans Kodu sayesinde , en yüksek komisyon indirimi elde ederek , kesintiyi % 20 oranında düşürebilirsiniz . Binance %20 komisyon indirimi uygulamasından yararlanabilmek için , daha önce kayıtlı bir Binance hesabı olmaması gerekiyor. Komisyon indirimleri yalnızca yeni kayıt ekranı esnasında uygulanabilmektedir . Kıyaslıyoruz okurlarına özel ‘ https://accounts.binance.me/tr/register?ref=MKCJWT4R  ‘ yer alan bağlantıdan yüzde 20 komisyon indirimine hak kazanacaksınız .

Binance Komisyon İndirim Oranları

Binance borsası kayıt esnasında size sunulan komisyon indirimini göstermektedir. Direk site üzerinden yapılan işlemlerinde , Binance borsası herhangi bir komisyon indirimi uygulamamaktadır. Sizlerde Binance ‘a kayıt olduktan sonra , referans bağlantısı oluşturarak , arkadaşlarınızı komisyon indirim linkinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz .

 • En yüksek Komisyon İndirimi %20
 • %15 
 • %10
 • %5
 • Referans sistemi ile kayıt olmayan kullanıcılar , Binance standart komisyon oranlarında kesinti yaşayacaktır. 

Binance %20 Komisyon İndirimi

Eğer mevcut bir Binance hesabınız bulunmuyor ise  yapmanız gereken işlem çok basit . Binance kayıt olma işlem sırası ;

 • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan en çok güvenilen Kripto Para Borsasına ,  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Hesap kurulumu için açılış ekranına , Mail adresiniz ve herhangi bir güvenilir şifre oluşturun .
 • Mail ve şifre işlemlerini tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulamasını tamamlayınız .
 • Daha sonra , KYC doğrulamasını gerçekleştirin . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kimlik Doğrulama veya Müşterini Tanı (KYC) standartları, hesabınızı dolandırıcılığa karşı korumak ve yolsuzluk, kara para aklama ve terör finansmanını önlemek için tasarlanmıştır.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.

Göz At

 
Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

nuri1bey
Bin okur , bir yazar ! Kurucu / Admin