Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFITFI Coin Nedir ? Step App Coin Nereden Alınır ?

FITFI Coin Nedir ? Step App Coin Nereden Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Stepn uygulamasının benzeri konumunda yer alan , FITFI Coin çılgın yükselişlerine devam ediyor ! Peki çoğu kullanıcının merak ettiği FITFI Coin Nedir , Nereden Alınır ? Step App Coin Nereden Alınır ?

fitfi coin nedir

FITFI Coin Nedir ?

Step App coin ekonomisi, stake etme, kilitleme, likidite teşvikleri, geri satın alma ve yakma işlemlerini içerir. Bunlar, hem oyun avantajlarından hem de oyun ekonomisinden alınan değerden kaynaklanan talep tarafından yönlendirilir.

FITFI Coin yönetim belirteçleridir. Bunlar ekosistem ücretlerinden yararlanır. KCAL token oyun içi tokenlardır. KCAL tokenları SNEAK satın almak için kullanılır ve bir SNEAK stake ederken koşarak kazanılır.

Step App (Fitfi) Coin Nereden Alınır ?

Fitfi Coin , kripto para borsaları arasında yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen , Gateio borsasında listelenmiştir . FITFI Coin alım-satım işlemleriniz için , aşağıdaki adımları takip ediniz .

Gateio FITFI Coin Alma

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile Fitfi Coin işlemlerine başlayın

İlginizi Çekebilir

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler