Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberStreamCoin (STRM) Nedir ? STRM Coin Bybit 'de Listeleniyor !

StreamCoin (STRM) Nedir ? STRM Coin Bybit ‘de Listeleniyor !

Geçtiğimiz günlerde Bybit borsası , ByVotes adlı oylama ürünü sunmuştu . Oylama gereği bir token yada coin seçilecek ve listelenmesi gerçekleşecekti . Oylamayı kazanan Coin ,  StreamCoin (STRM) oldu ! Peki StreamCoin (STRM) Nedir ? STRM Coin Bybit ‘de Listeleniyor !

bybit strm coin

StreamCoin (STRM) Nedir ?

StreamCoin’in ekosistemini keşfedin ve blok zinciri teknolojimizi kullanarak sahiplik talep etmeyi ve videolarınızdan ve resimlerinizden verimli bir şekilde para kazanmayı öğrenin.

StreamCoin blok zinciri, yayıncıları ve izleyicileri doğrudan birbirine bağlar. Kullanıcılar ve yayıncılar, blok zinciri teknolojisini kullanarak, çok yüksek üçüncü taraf işlem ücretleri ve yavaş hız ödemekten endişe etmeden bağış gönderip alabilirler . Nerede olursanız olun en sevdiğiniz yayıncılara StreamCoin gönderebilirsiniz! Blockchain ile
birbirinize kolayca ulaşabilir ve doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Aracı olmadığı için, yayıncılarla eşler arası etkileşimlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

StreamCoin (STRM), StreamCoin ekosistemi için bir belirteç olarak ortaya çıkan Yönetim Ana Ağ Parasıdır. Şu anda BEP-20 standardını kullanarak Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde çalışıyor ve Akış Zinciri’nin (Mainnet 2.0) yayınlanmasının ardından Mainnet’e taşınacak. Kullanıcılar, gelecekte verim çiftçiliği, bağış gönderme, düğüm oluşturma ve diğer kullanımlar için STRM’yi kullanabilecekler.

STRM Coin Bybit ‘de Listeleniyor ! Stream Coin Nasıl Alınır ?

Streamcoin Bybit borsasında listelenecektir .  STRM/USDT işlem çifti Innovation Zone platformumuzda 6 Mayıs 2022 tarihinde saat 08.00’da (TSİ) kullanıma hazır olacak. STRM Coin alım-satım işlemleriniz için Bybit borsasına katılın !

  • Bybit kayıt işleminizi BURADAN başlatın , 20$ bonus kazanın !
  • Açılan ekranda Kaydol yazısına tıklayın
  • Eposta ve şifre kısmını doldurun
  • Ödül kazanmak için Referans kodu bölümün eşil yandığından emin olun
  • Mail doğrulamasını tamamlayın
  • Ardından kimlik doğrulamasını tamamlayın

İlginizi Çekebilir

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler