Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKuCoin Aurigami (PLY) Coin Ön Satışını Başlattı !

KuCoin Aurigami (PLY) Coin Ön Satışını Başlattı !

Popüler kripto borsalarından biri olan KuCoin yeni bir ön satışı duyurdu ! KuCoin Aurigami (PLY) Coin Ön Satışını Başlattı ! Peki Aurigami (PLY) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

ply coin

KuCoin Aurigami (PLY) Coin Ön Satışını Başlattı !

KuCoin, 29 Nisan 2022 (UTC) tarihinde 21. Spotlight token satışını Aurigami (PLY) ile yapacaktır. PLY jeton satışı oransal dağıtım modeli kullanılarak gerçekleştirilecektir.

PLY Coin Satışının Ayrıntıları: (Şimdi Katılın)

 1. Token Adı: Aurigami (PLY)
 2. Spotlight Hard Cap: 1.000.000 USD
 3. Spotlight Tahsisi: 200.000.000 PLY
 4. Spotlight Token Satış Fiyatı: 1 PLY = 0.005 USDT
 5. Desteklenen Token: Yalnızca KuCoin Tokeni (KCS)
 6. Fiyat Oranı: KCS’nin gerçek fiyat oranı Token Satış günü duyurulacaktır
 7. Token Satış Biçimi: Orantısal Dağıtım Modeli (PDM)
 8. Spotlight Token Dağıtımı: %100 Token Oluşturma Etkinliğinde (TGE) dağıtılacak.
 9. Toplam Token Arzı: 10.000.000.000 PLY
 10. Dolaşımdaki İlk Arz: 500.000.000 PLY

PLY Katılım Koşulları

Katılımcılar en az 100 KCS olmak üzere günlük ortalama miktarda KCS tutmalıdır. Bir katılımcının alacağı nihai pay, elinde tuttuğu KCS miktarının günlük ortalamasının tüm katılımcıların toplam KCS tutarının günlük ortalamasına oranlanmasıyla belirlenecektir. Tüm katılımcıların adil şekilde pay alacağından emin olmak için token dağıtımında kullanıcı başına bir üst sınır olacaktır.

 1. Token Satışı için Katılım Başlangıç Tarihi: 29 Nisan 2022, 15:00:00 (UTC+3)
 2. Token Satışı için Katılım Bitiş Tarihi: 5 Mayıs 2022, 03:00:00 (UTC+3)
Katılım için elde tutulması gereken minimum KCS miktarı Kullanıcı Başına Üst Sınır
100 KCS 300 USD (60.000 PLY)

Aurigami (PLY) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Aurigami (PLY), Aurora’da merkezi olmayan, gözetimsiz, yerel bir para piyasasıdır. Aurigami, kullanıcıların dijital varlıklarıyla zahmetsizce borç vermelerini, borç almalarını ve faiz kazanmalarını sağlayan mevduat ve teminatlı borç verme gibi para piyasası hizmetleri sunar. Aurigami’nin arzusu, Aurora’da lider likidite toplayıcı olarak gelişen bir DeFI ekosisteminin temeli olmaktır.

Aurigami şu anda Aurora ekosistemindeki en büyük 8 varlığı desteklemektedir. 800 milyon $ Likidite ile Aurora’da TVL’nin önde gelen protokollerinden biridir.

İlginizi Çekebilir

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler