Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCoritiba (CRFT) Token Nedir ?

Coritiba (CRFT) Token Nedir ?

Coritiba (CRFT) Fan Token ön satışı tamamlandı . 20 Milyon dolaşım arzı bulunan kripto varlığın 5 milyon arzı ön satışta kullanıcılara sunuldu . 13.07.2022 15:00 ‘da listelenecek altcoin için kullanıcılar merak edilen sorularına cevaplar arıyor . Peki tam olarak , Coritiba (CRFT) Token Nedir ?

Coritiba (CRFT) Token Listelemesine Katıl !

Coritiba (CRFT) Token Nedir ?

Coritiba Fan Token, Bitci Teknoloji Anonim Şirketi’nin Coritiba F.C (birlikte “Taraflar”) ile imzalamış olduğu Coritiba Fan Token Üretim ve İş Birliği Sözleşmesi uyarınca Bitcichain üzerinde geliştirdiği bir kripto varlıktır.

Kripto varlıklar, dağıtık defter teknolojisi veya benzer bir teknoloji kullanılarak oluşturulup dijital ağlar üzerinden dağıtımı yapılan, ancak itibari para, kaydi para, elektronik para, ödeme aracı, menkul kıymet veya diğer sermaye piyasası aracı olarak nitelendirilmeyen gayri maddi varlıkları ifade etmektedir.

Bu White paper ile, potansiyel katılımcılara Bitci Teknoloji A.Ş tarafından Bitcichain ağında oluşturulmuş Coritiba Fan Token’ı (“CRTB”) ilişkin bir takım bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır.

CRTB, Coritiba F.C Takımının resmi token’ıdır.

Coritiba (CRFT) Token Nasıl Alınır ?

CRFT Token , Bitci borsasında listelenmektedir .

  • BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Yeni Çıkan Coinleri Şimdi Keşfet !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler