Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıBitci Coin Nedir ? Bitci.com 'a Nasıl Kayıt Olunur ?

Bitci Coin Nedir ? Bitci.com ‘a Nasıl Kayıt Olunur ?

Ülkemizde Kripto Paralara olan ilgi gün geçtikçe artmakta. Ülkemizde artan bu Kripto Para ticaretinde kullanıcılar , öncelik olarak ülkemizde hizmet veren Türk Kripto borsalarında işlem yapmakta. Fakat yaşanan sorunlar kullanıcıları farklı borsalara yönlendirmekte. Bu konuda 2018 yılında Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulan , Bitci.com kullanıcılara üstün hizmet ve sorunsuz altyapı sunmakta. Ayrıca borsanın kendine ait bir Blokchain altyapısına sahip coini bulunmaktadır. Bu coin ise Bitci Coin ‘dir . Peki tam olarak , Bitci Coin Nedir ? Bitci.com ‘a Nasıl Kayıt Olunur ? Bitci Coin nasıl alınır ? Bitci kayıt olma işlemi !

Bitci.com 'a Nasıl Kayıt Olunur ?
Önerilen Makaleler

Bitci Nedir ? Bitci.com ‘a Nasıl Kayıt Olunur ?

Bitci , 2018 yılında Çağdaş Holding sahibi , Burak Çağdaş Çağlar tarafından 2018 yılında kuruldu . Resmi olarak , Mclaren F1 Takımının resmi sponsoru konumundadır. Bitci.com ‘da  kullanıcıların kripto para alım satım yapmasının dışında , kendi anlaşmaları sağladığı tokenleride alıp satabilmektedirler. Bu tokenler , Karşıyaka Spor Klubü , Mke Ankaragücü , Mclaren , Real Betis , Rangers , Eskişehirspor ve Türkiye Basketbol Milli Takımına ait fan token anlaşması bulunmaktadır. İlk bakışta , Chiliz platformu gibi görünsede , daha büyük bir projeye hakim olduklarını belirtmekte fayda var. Token anlaşmalarına yakında diğer takım ve spor takımlarının katılması bekleniyor. En büyük avantajınız ise projenin Türk olması ve kendine ait bir Blokchain tabanlı coini olması . Buda Bitci Coindir.

bitci nasıl kayıt olunur

Bitci.com kayıt olma işlem sırası ;

  • Bitci.com ‘a kayıt olmak için , BURADAN SİTEYE GİRİŞ yapıyorsunuz .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada vereceğiniz yanlış bilgiler , hesabınızın sürekli banlanmasına yol açacaktır.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , kendi yüzünüz ve yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

fan token

 

Bitci Coin Nedir ? Bitci Coin Nasıl Alınır ?

Bitci Coin , Bitci.com borsası tarafından piyasaya sürülen , firmanın kendisine ait bir blockchain teknolojisidir. Firma Bitcicoin ile , tokenler arasında alım satım gibi geniş bir borsa yelpazesi oluşturmayı hedeflemektedir. Burada en önemli bir durum ise , daha bitci coinin çok yeni bir coin olması ve kısa sürede yepyeni Ath seviyelerine ulaşmasıdır. Piyasa giriş fiyatı TL bazlı , ₺0.01052 ‘dir . Şu an ise (03-04-2021 14:44 ) bu seviyelerinin yaklaşık %5000 katına çıkmayı başarmış durumdadır. Ceo Onur Altan Tan geçen yaptığı açıklamada ise daha yolunda çok başında olduklarını belirterek , Bitcicoin ‘nin çok çok daha iyi yerlere geleceğini belirmektedir.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

2 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler