Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberArtmeta Nedir ? Mart Coin Yorum , Geleceği !

Artmeta Nedir ? Mart Coin Yorum , Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Mart coin Gateio borsasında listeleniyor . Ünlü sanatçılar ile sanal bir ada ile NFT dünyası arşa çıkıyor ! İşte merak ettikleriniz , Artmeta (Mart) Coin Nedir ? Mart Coin Yorum , Geleceği !

Şimdi Mart Coin Alım-Satımına Başlayın !

Mart Coin Nedir ?

Mart Coin , Artmeta sanal adasında kullanılabilecek kripto varlıktır . Mart Coin Gateio borsasında listelenecektir . Listeme öncesi ön satışta yine aynı borsada gerçekleşmektedir .

Artmeta Nedir ?

ArtMeta, ünlü ressam Jonathan Delachaux tarafından tasarlanan ve Live FX ve dijital vizyon sahibi Romain Donnot ile işbirliği içinde yürütülen hayali bir adaya dayanan hiper gerçekçi bir sanal dünyadır. Adanın kendisi 11 yıldır yapım aşamasında olan bir sanat eseri. Adadaki her öğenin bir amacı, anlamı ve hikayesi vardır.

Delachaux, adanın unsurlarının, ayrıntılarının ve konfigürasyonunun doğayla uyumlu olmasını sağlamak için bir jeolog, biyolog, volkanolog ve astrolog ile birlikte çalıştı. Ayrıca bir ekonomist ve eski bir BM diplomatı ile toplumun lojistiği, toplumun nasıl işlemesi gerektiği ve nasıl bir parçası olunabileceği konusunda çalıştı. Bu son teknoloji metaverse yaratmanın amacı, fiziksel dünyanın sınırlarını ortadan kaldırmak, başarılı yaratıcılara sanatsal vizyonlarını tam olarak ifade etmeleri ve yeni olasılıkları ortaya çıkarmaları için araçlar vermektir.

Bu güzel yerde tüm kapılar açık olacak ve ziyaretçiler hem iç hem de dış mekanlarda sanatçılar ve galeriler tarafından oluşturulan sonsuz mekanları, düzenli canlı etkinliklerin yanı sıra üst düzey sergilerle deneyimleyebilecekler.

Soho, Art Basel ve Venedik Bienali’nin mükemmel bir karışımı olan sanat meraklıları, birinci sınıf sanat galerileri ve sanatçılardan son derece nadir NFT tabanlı sanat eserleri satın alabilecekler.

Artmeta (Mart) Coin Nasıl Alınır ?

  • Mart Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Daha sonra biraz kripto transfer ederek alım-satımına başlayabilirsiniz .

Mart Coin Yorum , Geleceği !

Mart Coin , Gateio borsasında listelenecektir . Listeme öncesinde fiyat politikası oluşmamıştır . Bu yüzden Artmeta geleceği ve yorum hakkında bir şeyler söylemek için erkendir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler