Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberIP3 Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

IP3 Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu ! Kullanıcılar duyursu sonrası IP3 token hakkında araştırmalara başladı . Peki tam olarak , IP3 Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi IP3.0 Alım-Satımına Başla ! 

IP3 Coin Nedir ?

IP3.0 Coin Criptco platformunun ana tokeni ve kripto varlığıdır. Gateio borsasında ön satışa sunulacaktır.

Tokenomik

Yatırımcılara Toplam Arzın %12’si verilecektir
– Tohum Satış Arzının %5’i (%1) TGE’de açılacak ve 1 yıllık kilitlenme süresinden sonra Tohum Satış Arzının %9,5’i her seferinde açılacaktır. ay.
– Kamu Satış Arzının %100’ü (%1) TGE’de açılacak ve FTX IEO aracılığıyla sunulacak.
– Özel Satış A Arzının %10’u (%5) TGE’de açılacak ve 1 yıllık kilitlenme süresinden sonra her ay Tohum Satış Arzının %9’u açılacaktır.
– Özel Satış B Arzının %10’u (%5) TGE’de açılacak ve 1 yıllık kilitlenme süresinden sonra her ay Tohum Satış Arzının %9’u açılacaktır.

Toplam Arzın %10’u ekibe ve danışmanlara verilecektir.
– Takım arzı (%5) 18 ay boyunca kilitlenecek ve kilitleme süresinden sonra takım arzının %10’u 2 yıl boyunca her 2,4 ayda bir açılacaktır.
– Danışman kaynağı (%5) 18 ay boyunca kilitlenecek ve kilitlenme süresinden sonra danışman kaynağının %10’u 2 yıl boyunca her 2,4 ayda bir açılacaktır.

Toplam Arzın %10’u pazarlama ve halkla ilişkiler için kullanılacaktır.
Toplam Arzın %18’i, ekosistemi genişletmek için kullanılan hazine olarak kullanılacaktır.
Toplam Arzın %50’si, IP3 DAO için gelecekteki katkıda bulunanlar için ayrılacaktır.

Cripco Nedir ?

CRIPCO, herkesin NFT yardımcı programları aracılığıyla ikincil içerik ve ürün oluşturabileceği bir NFT ekosistemi oluşturmayı amaçlayan bir IP 3.0 Hub’dır. Ayrıca, Bireyler CRIPCO’da NFT’leri rahatlıkla satın alabilir ve satabilir. CRIPCO, bir NFT pazarı ve bireylerin ve şirketlerin NFT’leri için yardımcı programlar sağlayabileceği bir platformdur.

CRIPCO’nun benzersizliği üç temel faktörden kaynaklanmaktadır: kullanıcı dostu pazar yeri, çeşitli NFT yardımcı programları ve CRIPCO’yu destekleyen DAO üyeleri. CRIPCO pazaryeri, mevcut pazaryerlerinden daha düşük işlem ücretlerine ve benzeri görülmemiş özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların ödüllerini en üst düzeye çıkaracak şekilde Web 3.0 için tasarlanmıştır. 

CRIPCO’nun NFT yardımcı programları ile bireyler ve/veya şirketler yalnızca kendi NFT koleksiyonlarını oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda sahip oldukları NFT’lerle hareketle yakalanmış videolar, çıkartmalar, emojiler ve webcomics gibi ikincil içerikler de oluşturabilirler. Son olarak IP şirketleri, IP yaratıcıları, çevrimiçi alışveriş merkezleri, müzayede evleri ve küresel ünlülerden oluşan DAO üyeleri, CRIPCO’ya katılarak ekosistemi aktif olarak genişletecek.

IP3 Yorum , Geleceği !

IP3 coin herhangi bir listeleme gerçekleştirmemiştir . Ön satışını gateio borsasında tamamlayacaktır . Tamda bu noktada bu altcoin için fikir birliği oluşmamıştır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler